18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najdroższy wyścig świata

Janusz~ • 2011-09-18, 21:25
11 drogich aut i wyścig na 1/4 mili. Nie ma co się rozpisywać, trzeba to zobaczyć ;)


DanZ

2011-09-19, 16:47
Szkoda,że któryś z nich nie sp***olił i nie rozj***ł innych samochodów.
Cieszyłbym się.

staffior

2011-09-19, 16:53
nie ma bata
Koli leciał w Lotusie

ciunex

2011-09-19, 17:02
a gdzie krzychu ze swoim kadetem ? :(

RTC

2011-09-19, 18:14
kamiqu napisał/a:

A porsche nie ma silnika z tyłu? O:43



owszem ma, ale co to ma do rzeczy?

TurboDymoMan

2011-09-19, 19:34
w NFS jak jechało się za strumieniem samochodu to sie szybciej jechało

KingOfEvil

2011-09-19, 20:41
A gówno, Mustang chyba najtańszy z tych wszystkich...
Taki, przy tak nie wielkich mocach auta to w większości umiejętność kierowcy, jak wpuścili jakieś p*zdy do niektórych aut to dziwić się że auta o największych mocach są na końcowych miejscach... Ale i tak nie mówię że ja bym lepiej pojechał i ich wyprzedził moją Audi tak jak ten pleb co spinał dupę.

W sumie zrobił się tak zwany szyk "klucz" i też przez to mogły być auta na ostatnich miejscach przez opór powietrza wywołany przez ten właśnie szyk, te auta / samoloty które są jak najbardziej na zewnątrz tego szyku mają największy opór.

atyll

2011-09-20, 09:57
GT-R najtańsze z nich wszystkich a rozpie**ala :)

mcmt

2011-09-20, 12:54
KingOfEvil napisał/a:

A gówno, Mustang chyba najtańszy z tych wszystkich...
Taki, przy tak nie wielkich mocach auta to w większości umiejętność kierowcy, jak wpuścili jakieś p*zdy do niektórych aut to dziwić się że auta o największych mocach są na końcowych miejscach... Ale i tak nie mówię że ja bym lepiej pojechał i ich wyprzedził moją Audi tak jak ten pleb co spinał dupę.

W sumie zrobił się tak zwany szyk "klucz" i też przez to mogły być auta na ostatnich miejscach przez opór powietrza wywołany przez ten właśnie szyk, te auta / samoloty które są jak najbardziej na zewnątrz tego szyku mają największy opór.


To jakiś żart prawda? :sispalm: