18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Nagroda

Ru...........tQ • 2013-01-10, 11:25
-Komorowski dostanie pokojową nagrodę Nobla.
-Za co?
-Za rozbrojenie Polskiej armii.

8-)

Hu...........ia

2013-01-10, 14:00
Bolesna prawda... W razie wojny, kraju będziemy chyba widelcami bronić, tak jak Rosjanie w 1942 obieraczkami do kartofli.

ll...........rt

2013-01-10, 14:32
hurtownia_magnetowidów napisał/a:

W razie wojny, kraju będziemy chyba widelcami bronić, tak jak Rosjanie w 1942 obieraczkami do kartofli.


Źle im nie wyszło, w sumie z tymi obieraczkami do Berlina potem doszli. Dzięki za łyk optymizmu.

Rottensparrow

2013-01-10, 14:56
No i to jest przykład kompletnej ciemnoty polaczków którzy myślą że komorowski ma jakiś wpływ na rzeczywistość

Muzz

2013-01-10, 14:59
Rottensparrow napisał/a:

polaczków


Za to słowo należy się śmierć przez wysuszenie żartami BongMana.

wiesiors4

2013-01-10, 15:01
Chyba raczej to tusk zrobił ze swoimi towarzyszami-współpracownikami :roll:

Meretrix

2013-01-10, 15:09
Po ch*j armia jak Polska jest w NATO, i tak zawsze była słaba.

Bagno

2013-01-10, 15:16
Tak, ufaj sojusznikowi, on zawsze ci pomoże... Identycznie jak pomogła nam Francja i Wielka Brytania, po zawarciu sojuszu w '21 i '39...//Inna sprawa że te sojusze były od początku bezsensowne...
Polska zawsze była słaba? Ciekawe... Zwłaszcza gdy rozciągała się od Bałtyku do Morza Czarnego, nieprawdaż?
No... Chyba że miałeś na myśli armię. Była zwłaszcza nieporadna za czasów istnienia Husarii.

stagger_lee

2013-01-10, 15:20
Ja pie**ole, co to robi na głównej.

Po pierwsze, Komorowski to tylko literacką nagrodę Nobla może dostać, za awangardę w pisaniu.
Po drugie, w dzisiejszych ustrojach demokratycznych prezydent ma ch*ja do powiedzenia, jest zwierzchnikiem sił zbrojnych, ale co mu po tym, jak jego decyzja byłaby tylko formalnością?

Prezydent ma być wygadany i dobrze wyglądać, znać języki, a Bronek żadnego z wymagań nie spełnia (btw dlatego chciałem Sikorskiego na prezydenta, jest wygadany i języki zna, a jako MSZ ma trochę obycia w dyplomacji).

Po trzecie, Polskie wojsko na pewno nie jest idealne, ale patrząc przez pryzmat przeszłości kraju, nie jest źle.

Ru...........tQ

2013-01-10, 15:21
Czemu żarty polityczne prowokują Was do wywodów na jej temat? :D

Cryo

2013-01-10, 15:33
Cytat:

dlatego chciałem Sikorskiego na prezydenta, jest wygadany i języki zna, a jako MSZ ma trochę obycia w dyplomacji).


:homer: Przez takich ludzi zawsze będziemy dupie. Na Tuska też głosowałeś, bo ładnie o nim mówią w telewizji?

wudun

2013-01-10, 15:37
Autor tematu jest raczej imbecylem;D Jak można obwiniać prezydenta RP za coś czego nie jest w stanie zrobić, bo nie ma takich uprawnień?
Prezydent w Polsce jest od "bycia" i czasami wetowania ustaw tudzież kierowania ich do TK.


Co do wojska Polskiego ponownie imbecyl(autor). Wymień proszę przykłady dewastacji WP?

Winą a stan armii można obwiniać Polską generalicję która przy przetargach patrzy się tylko jak najwięcej się nachapać.
Tworzą zasady których sami nie przestrzegają myśląc że regulamin ich nie obowiązuje.
Jak byłem w wojsku w trakcie święta WP byłem na warcie przy budynku gdzie właśnie ta "elita" Wojska Polskiego świętowała. Świnie w chlewie mają większy współczynnik kultury niż to bydło. j***ny trzygwiazdkowiec jak się naj***ł rzygał gdzie popadnie i na każdym ćwiczył swoją "wyższość". Na koniec wszyscy wczołgali się do swoich aut i rozjechali się do domów. Drużynka przez trzy dni sprzątała a pierwszego więcej czasy w kiblu siedzieli.



Br...........ki

2013-01-10, 15:37
A myślicie że po co te wszystkie spoty w których głównie mówi się o naszych rodzinach a nie o tym co wprowadzimy :D

Ru...........tQ

2013-01-10, 15:40
@wudun - Autor tematu(czyt. RutQ) jest pazernym ch*jem, który liczy tylko na piwa. Wrzuciłem dowcip, by rozpętać burzę między Wami :mikolaj:

Dopie**alaj się do autora kawału, a ode mnie się misiu kolorowy odpie**ol :*

modzgi

2013-01-10, 15:43
Kacapy w 1939 miały więcej samolotów, czołgów , broni niż CAŁA RESZTA ŚWIATA RAZEM WZIĘTA!!