18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nagi atak

Macx83wwww • 2021-03-31, 07:25
Bukareszt, Rumunia - prezenterka telewizyjna została zaatakowana na żywo przez nagą kobietę, która wtargnęła na plan z cegłą w dłoni.



Agresorka została przewieziona do szpitala psychiatrycznego Obregia w Bukareszcie, gdzie zostanie poddana badaniu.

:krejzi:

Halman

2021-03-31, 07:29
jak goła baba lata w programie to znaczy że już bardzo marnie z oglądalnością...

Znawca_Cipek

2021-03-31, 08:12
Macx83wwww napisał/a:


Agresorka została przewieziona do szpitala psychiatrycznego Obregia w Bukareszcie, gdzie zostanie poddana badaniu.


* Czytaj uśpiona.

Noside

2021-03-31, 09:59
A teraz drogie dzieci life hack - gdyby ta baba była obsmarowana jakimiś hasłami i darła ryja "rasizm/szowinizm/przywileje/homofobia/transfobia" itd. to by nie była psychiczna. Wtedy by była aktywistką i stałaby się sławna na twitterze.

rara

2021-03-31, 14:40
Ta cegła jej nawet nie smyrnęła i cały misterny plan w p*zdu. Jeszcze w dodatku napadaczka z niczym nie zrzeszona, a żeby nadrobić prywatnymi burzawkami do kogoś, to trzeba wyszkolić się w trafianiu.

darayavahus

2021-03-31, 18:04
Ponoć prezenterka winna była jej kasę- gdzieś tak czytałem

ququa

2021-03-31, 18:13
Noside napisał/a:

A teraz drogie dzieci life hack - gdyby ta baba była obsmarowana jakimiś hasłami i darła ryja "rasizm/szowinizm/przywileje/homofobia/transfobia" itd. to by nie była psychiczna. Wtedy by była aktywistką i stałaby się sławna na twitterze.




troche poj***ne,ale niestety masz racje ;/

whitetooth

2021-03-31, 22:48
Nie istotne. Rumunki, Mołdawianki i Polki, to najpiękniejsze kobiety. No i Wenezuelki ;) Nie wnikam w gotowanie :roll:

gumofc

2021-04-01, 00:27
Noside napisał/a:

A teraz drogie dzieci life hack - gdyby ta baba była obsmarowana jakimiś hasłami i darła ryja "rasizm/szowinizm/przywileje/homofobia/transfobia" itd. to by nie była psychiczna. Wtedy by była aktywistką i stałaby się sławna na twitterze.



Twój strach przed LGBT jest naprawdę wielki skoro pie**olisz takieg głupoty

Noside

2021-04-01, 07:41
MofC napisał/a:

Twój strach przed LGBT jest naprawdę wielki skoro pie**olisz takieg głupoty



Używanie terminu "-fobia" jest błędem merytorycznym.
Proszę wykuć nowy termin, poprawny językowo i wrzucić mnie do wora z podpisem np. antyhomoseksualizm.
Mogę być ewentualnie transfobem, ponieważ boję się, że chory psychicznie mężczyzna usilnie próbujący uzyskać wygląd kobiety różnymi zabiegami, w dodatku wyglądający jak mocna 7/10 zaciągnie mnie do łóżka i dopiero tam okaże się, że jest facetem. Tego z ręką na sercu się boję.
Czego boi się to środowisko? Zaakceptowania nauki i statystyk jako faktu i nienaruszalnego dogmatu.
Nie rozmawiam z motłochem z pochodniami, ale to też jest dogmat pewnej dziedziny naukowej.
Wychodzi na to, że nie gadam z takimi wcale, bo uważają, że fakty można sobie wybierać i ustalać, jak się jest w 10 na jednego i szczeka jak chihuahua, a ludzi można agresją przymuszać do zmiany zdania, jakie by nie było.
Tacy jak ja są najgorsi, bo właśnie się nie boją. Dlatego też nazywanie kogokolwiek "-fobem" ma sens jedynie podczas szczucia na kogoś innych idiotów, których tutaj akurat nie znajdziesz. To nie twitter. Tu nikt nie będzie popełniał przestępstw (stalking, pogróżki, zniesławienie) ze względu na różnice światopoglądowe.

kocur75

2021-04-01, 18:15
fajna ta prezenterka

MaxLosI

2021-04-02, 00:23
Ale genialnie kamerzysta zareagował. Widać że filmy akcji go kręcą :)