18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Naćpana laska dźga się w pizdę

Da...........zz • 2017-03-14, 12:54
Pamiętajcie - narkotyki, to zło!


janlew

2017-03-14, 13:10
Pewnie jakaś akcja aborterek, co to niby se będą robić, jak im nie przywrócimy prawa do zabijania dzieci.
Wujaszek Adolf wprowadził, sowiety utrzymały, a przyszli źli Polacy i zabrali.

pazuzu

2017-03-14, 13:19
janlew napisał/a:

Pewnie jakaś akcja aborterek, co to niby se będą robić, jak im nie przywrócimy prawa do zabijania dzieci.
Wujaszek Adolf wprowadził, sowiety utrzymały, a przyszli źli Polacy i zabrali.



Ooo widzę obrońca życia się znalazł. Dobra zróbmy zakaz aborcji a z Twoich ( i Tobie podobnych) pieniędzy będziesz utrzymywał domy dziecka i rehabilitację dzieci niepełnosprawnych ? I rozumiem że adoptujesz co najmniej z trójkę dzieci
Jak nie, to morda w kubeł, nie chcesz robić aborcji to nie rób nikt Cie nie zmusza, ale daj prawo innym decydować

forest1600

2017-03-14, 13:42
filmik stary jak internet i w wielu kompilacjach wystepuje jako opetanie przez ducha czy cos w tym stylu

janlew

2017-03-14, 13:49
pazuzu napisał/a:

Ooo widzę obrońca życia się znalazł. Dobra zróbmy zakaz aborcji a z Twoich ( i Tobie podobnych) pieniędzy będziesz utrzymywał domy dziecka i rehabilitację dzieci niepełnosprawnych ?



A niby czemu? To że jestem przeciwny mordowaniu bezdomnych znaczy że mam ich adoptować?

pazuzu napisał/a:

Jak nie, to morda w kubeł, nie chcesz robić aborcji to nie rób nikt Cie nie zmusza, ale daj prawo innym decydować



Ależ ja właśnie o tym mówię. Małe dziecko raczej chce żyć, więc może ty mu daj zdecydować, a nie jego matce feministce.

*wyjątkiem jest naturalnie ratowanie życia matki, i nieodwracalne ciężkie uszkodzenie dziecka, nie pozwalające mu na przeżycie, a jedynie na mękę. W pozostałych przypadkach aborterki niech wyabortują siebie wiertarką przez ucho, a nie innych ludzi, choćby zamieszkiwali w ich brzuchach.

sw...........ny

2017-03-14, 14:01
Dziewczyny nie palcie marihuany

Maxi96

2017-03-14, 14:05
Zamiast wezwać pogotowie to kręcą...

Xa...........ii

2017-03-14, 14:27
Dokładnie tak jak ktoś wyżej tam napisał, filmik mega stary, z 5 lat temu go widziałem jako własnie opętanie, teraz jakieś pie**olenie, że feministka, ludzie k***a, wszędzie musicie swe polityczne bzdury i spory wj***ć?

~Velture

2017-03-14, 14:33
Cytat:

Dziewczyny nie palcie marihuany


Marihuanenen się wstrzykuje. Nie znasz się.

pazuzu

2017-03-14, 14:35
janlew napisał/a:



A niby czemu? To że jestem przeciwny mordowaniu bezdomnych znaczy że mam ich adoptować?
.




bezdomny to człowiek, a embriony/płody nie.

janlew napisał/a:


Ależ ja właśnie o tym mówię. Małe dziecko raczej chce żyć, więc może ty mu daj zdecydować, a nie jego matce feministce.
.



jak wyżej to nie dziecko tylko embrion/płód

Da...........zz

2017-03-14, 14:37
Maxi96 napisał/a:

Zamiast wezwać pogotowie to kręcą...




sw...........ny

2017-03-14, 14:37
Velture napisał/a:


Marihuanenen się wstrzykuje. Nie znasz się.



A, to przepraszam. Czyśćcie igły.

Noside

2017-03-14, 15:01
pazuzu napisał/a:


Ooo widzę obrońca życia się znalazł. Dobra zróbmy zakaz aborcji a z Twoich ( i Tobie podobnych) pieniędzy będziesz utrzymywał domy dziecka i rehabilitację dzieci niepełnosprawnych ? I rozumiem że adoptujesz co najmniej z trójkę dzieci
Jak nie, to morda w kubeł, nie chcesz robić aborcji to nie rób nikt Cie nie zmusza, ale daj prawo innym decydować


Polska ustawa wciąż dopuszcza aborcję, wbrew temu co lewactwo sobie wykrzykuje, są trzy możliwości:
1-Ciąża zagraża życiu, lub zdrowiu kobiety (przerwać można w dowolnym momencie),
2-Badania wykazują możliwość upośledzenia lub innego kalectwa, które uniemożliwia w znacznym stopniu funkcjonowanie dziecka po porodzie,
3-Są uzasadnione podejrzenia, że dziecko poczęto w wyniku działań nielegalnych

Bardzo mi się to podoba i pluję na p*zdy, które tylko po to, żeby zrobić normalnym ludziom na złość jadą za granicę wziąć lesbijski ślub, zrobić in-vitro i zaraz aborcję, a potem płaczą jaka to Polsza "niepostępowa". Może od eutanazji zacznijcie, "postęp-owcy"?
Lewactwo to by pewnie chciało zestawy do skrobanek w supermarketach, zaraz obok tamponów.

ch*ja jesteś warty, nawet jako pożyteczny idiota robiący z siebie lewacką tubę propagandową. :kawa:

binladden

2017-03-14, 15:25
Ja pie**ole. Filmik o ćpunce robiącej przemeblowanie p*zdy, a debile się o ustawy aborcyjne kłócą :facepalm: Quo vadis Sadistic?