18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kebabkillah

2012-07-08, 07:56
Przerabiałem tego Pobieraczka. Od prawnika z działu konsumenckiego w moim mieście dowiedziałem się, że sprawę najlepiej zignorować. Tak też zrobiłem.
Podejrzewam że i w tym przypadku będzie to najlepsze wyjście dla tych którzy będą potencjalnymi ofiarami.

tribal216

2012-07-08, 08:13
up
też miałem problem z tym gównem ale po 2 mailach sie uspokoiło wszystko. że takich k***a oszustów się toleruje w tym kraju

zonk

2012-07-08, 09:35
Tak jak pobieraczek ma siedzibę w sopocie, tak to gówno jest gdzieś zarejestrowane w zjednoczonych emiratach arabskich. Tym bardziej olałbym gnoi.

primex

2012-07-08, 09:40
Jak bardzo trzeba być głupim, żeby pobierać coś do oglądania kwejka i jeszcze do tego podawać swoje dane... Ten kraj staje się coraz głupszy, a Ci trochę mądrzejsi to wykorzystują.

golip

2012-07-08, 10:46
Wystarczy spojrzeć na regulamin i tam jak byk jest napisane:

Cytat:

Wszystkie programy opublikowane na stronach witryny dobre-programy.pl mogą zostać pobrane wyłącznie przy użyciu autorskiego programu "Downloader Gold", przeznaczonego do użytkowania jedynie przez abonentów odpłatnej usługi Członkostwa w Klubie Dobrych Programów. Programy eksponowane na stronach witryny dobre-programy.pl należą do innych firm oraz osób trzecich i są udostępniane również w tradycyjnych serwisach bezpłatnych. Eksponowanie zebranych programów, których licencjodawcą nie jest spółka G&G Ltd., ma na celu wyłącznie zachęcanie do wypróbowania naszego autorskiego programu "Downloader Gold", funkcjonalnie związanego z naszą odpłatną usługą premium. Decydując się na zamówienie usługi Członkostwa w Klubie Dobrych Programów umożliwiającej korzystanie z programu ”Downloader Gold”, będą mogli Państwo pobierać wszystkie programy zgromadzone na stronach witryny dobre-programy.pl oraz uzyskają Państwo dostęp do pozostałych funkcjonalności Usługi, w tym do funkcji ułatwiających i przyśpieszających pobieranie programów w innych serwisach. Roczna licencja członkowska za używanie programu „Downloader Gold” wymaga uiszczenia opłaty członkowskiej w wysokości 98 zł (cena zawiera podatek VAT). W ciągu pierwszych 14 dni od daty zarejestrowania się w naszym serwisie mają Państwo możliwość bezpłatnego przetestowania naszego oprogramowania. Korzystanie z naszej usługi jest całkowicie wolne od reklam. Znaki towarowe, znaki handlowe, logo oraz inne oznaczenia (w tym zawierające nazwy poszczególnych programów oraz ich producentów) są wyłączną własnością podmiotów na które wskazują i zostały użyte jedynie w celach identyfikacyjnych.



Jak się jest półmózgiem i podaje się dane nie czytając regulaminu to trzeba za to płacić.

pakicito

2012-07-08, 10:54
na ch*j ostrzegać? jak ktoś jest głąbem to niech za to płaci

grot

2012-07-08, 11:57
U mnie ESET blokuje tą stronę

orzechccc

2012-07-08, 11:58
hah k***a co za debile sie nabieraja na pobieraczki i inne gówna. hah żal mi was

Anders Breivik

2012-07-08, 12:05
ch*j mnie to boli w przyszłości też założę taką stronę i będę zarabiał na idiotach.
jak chce się coś ściągnąć to warez albo torrenty a nie kombinowanie.

BongMan

2012-07-08, 13:27
tupolej napisał/a:

ch*j mnie to boli w przyszłości też założę taką stronę i będę zarabiał na idiotach.


A jak potem opowiesz kolegom pod celą za co cię posadzili, to jeszcze tego samego wieczoru nabawisz się przeciągu w dupie.

Chupacabra

2012-07-08, 14:57
Ja również przerobiłem pobieraczka. Na początku trochę się obsrałem tymi mail`ami z pogóżkami, że sprawa zostanie przeniesiona do sądu, ale poczytałem troche w necie i postanowiłem olać. Choć od tamtego czasu postanowiłem ZAWSZE, przynajmniej pobieżnie, czytac regulamin stron gdzie się rejestruje.

babycow

2012-07-08, 16:54
Tylko ja podaje w danych name ch*j123, surname k***ap*zda ?

DBstep

2012-07-08, 17:06
babycow napisał/a:

Tylko ja podaje w danych name ch*j123, surname k***ap*zda ?



Dlaczego podajesz im swoje dane osobowe? :amused:

Colossus

2012-07-08, 17:09
Mają rozmach, sk***isyny.