18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hrodgar

2013-10-15, 22:38
Z Gówna bata nie ukręcisz...

markop4321

2013-10-15, 22:45
k***a odpie**olcie sie od Fornalika, dobry trener i tyle. Największa łamaga reprezentacji to Robert Lewandowski. No i tak jak wyżej z gówna bata nie ukręcisz.

xts

2013-10-15, 23:10
nawet jakby guardiola był trenerem polskich nieudaczników to wyniki były by te same

pawelnie

2013-10-15, 23:13
a może by tak wyje*ać połowę składu i dać chłopaczków z osiedlowych boisk za pół darmo ?

Ptoon

2013-10-15, 23:18
Wypie**olić wszystko i wszystkich, zaorać, posypać solą i zacząć wszystko od nowa z daleka od tych ludzi, którzy teraz się bawią w tzw. "polską piłkę nożną". W barażach zagrają takie drużyny jak Rumunia, Islandia, Grecja, Ukraina. Trudno powiedzieć, że w tych państwach nie ma problemów i istnieje jakaś wielka kultura i tradycja piłkarska, a jednak dają rady. Islandia ma ok. 300 tyś ludzi... to tak jakby Katowice, Lublin, czy Bydgoszcz miały teoretycznie takie same szanse jak ogólnopolska reprezentacja. To po ch*j nam ten cały cyrk?

markop4321

2013-10-15, 23:18
Jak wypie**olą Fornalika to robimy bojkot!

kalish

2013-10-15, 23:25
Trzeba czekać na następne mistrzostwa w Polsce.. przynajmniej kwalifikacji nie bedzie trzeba przechodzić...

AdresatkaNieznana

2013-10-15, 23:32
Wy się spinacie, a w piłce liczy się teraz kasa, kasa panowie. Taki Lewandowski nie dołoży nogi, bo akurat kontuzja a w Borussi trzeba dla pieniążków grać. No i Inter Mediolan, kolejne AS Monaco czy PSG. Kiedyś jak Figo przechodził z Barcy do Realu, nikt nie pytał o pieniądze, ile kosztował transfer. Teraz? Bale, Neymar, Lewandowski, Goetze... nie mówi się o umiejętnościach tylko kasa. Trochę przykre.

xts

2013-10-15, 23:34
polska piłka nożna jest jak LOT. stołki i odprawki się liczą, a nie wasze wypociny.

prezes czy trener po miesiącu się zmieni ale odprawka się nalezy i następny w kolejce koleś.

Lordzik92

2013-10-15, 23:50
A ja tam dzisiaj dzieki naszym pilkarzykom wygralem 100zl...

..JOK3R..

2013-10-15, 23:52
następne eliminacje- grupa śmierci: polska, księżyc, dzieci z bullerbyn, bezludna wyspa

Samudaripen

2013-10-16, 00:15
k***a to jest bezsensu teraz wezmą Nawałke, Górnik utraci dobrego trenera, który u nas jest już parę lat i będzie kupa.. a Nawałka i tak nic w reprezentacji nie zrobi bo tym zjebusom się nawet nie chce.. pie**olone pedałki.. I będzie tak samo jak z ruchem mieli dobrego trenera ch*j do reprezentacji i od razu ch*jnia w tabeli... Zresztą i tak przyjdą następne eliminacje i k***a robaczki przejebią i znowu nowy trener.. k***a może by oprócz trenera też wyj***li tych wszystkich pedałków przy okazji i tak ch*ja robią już lepiej by było jakby wzięli piłkarzy z II ligi na to samo by wyszło porażka i tak porażka... k***a mać

Elalex

2013-10-16, 00:19
Od kiedy zmienianie trenera co rok przyniosło w Polsce skótek to ja k***a nie pamiętam.

amaimon

2013-10-16, 00:20
Hrodgar napisał/a:

Z Gówna bata nie ukręcisz...



to samo miałem napisać ale skoro kolega mnie uprzedził to piana się należy :ok:

Co do kręcenia bata z gówna to to gówno najpierw musi mieć konsystencję, a nasza tzw "reprezentacja" to jedna wielka rzadziocha.
Reprezentują KRAJ, 40pare mln ludzi na nich liczy, mają płacone niebotyczne sumy, a grają jak banda pajaców.

Oficjalnie bojkotuje polską "reprezentacje" od dłuższego już czasu ale chciałem to z siebie wyrzucić...
Dziękuję