18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

na sygnale

tribal216 • 2013-01-16, 07:34
spieszyło im się

Dzedaj87

2013-01-16, 08:28
zajebisty as, cofać na pasie do skrętu w lewo i to w przeciwnym kierunku jazdy, aby zdobyć komplet punktów za to kombo powinien jeszcze kierować z miejsca pasażera prowadząc auto sunące się na dachu...

magixs

2013-01-16, 08:37
@up

jedna krótka wycieraczka umieszczona centralnie, po drugie wybrzuszenie na obudowie silnika wycieraczki świadczy, że jest to tył pojazdu...jedzie prawidłowo jak na moje...

Aeon

2013-01-16, 09:17
Dogadujemy się czy wzywamy policje ?

Brutal90

2013-01-16, 12:49
A jak dla mnie to koleś tym filmem pokazuje, że to jego wina. Tak zaraz będzie co Ty pie**olisz i tak dalej, nie wiem co to za kraj ale jak słyszysz syrenę czy auto pędzące na ,,bombach'' masz sp***alać na prawy pas czym prędzej i się zatrzymać, a to jest kawałek filmu tylko... a policje słychać dość wyraźnie, pewnie też prędzej słyszał, ale miał wyj***ne. A poza tym kierowca jest tłusty, więc ch*j mu w zarośnięty zad

ritu4l

2013-01-16, 12:50
Dzedaj87 napisał/a:

zajebisty as, cofać na pasie do skrętu w lewo i to w przeciwnym kierunku jazdy, aby zdobyć komplet punktów za to kombo powinien jeszcze kierować z miejsca pasażera prowadząc auto sunące się na dachu...



Ty tak na serio? :shock: od kiedy na przedniej szybie są nitki ogrzewania? od kiedy przed przednią szybą nie ma kokpitu? :shock:

klint0n

2013-01-16, 13:01
@up ale się k***a daliście ztrollować no Congratulejszyns w ch*j!

s7r

2013-01-16, 13:12
Jego wina? Nienormalni? Samochód nawet na sygnale musi zachować szczególną ostrożność, w szczególności przy przejeździe przez skrzyżowanie. Nie można pełnej k***ie wpadać na skrzyżowanie jak gdyby nigdy nic. A kierowca nie ma obowiązku gapienia się non stop w lusterka wsteczne! Było ich słychać, ale nie było widać. Poza tym, gdzie miał "sp***alać"? Na przeciwny pas (dodatkowo podwójna ciągła) na czołówkę? Albo na wysepkę (może jedzie maluchem i nie podjecie pod taki krawężnik), gdzie, z resztą, jest znak pionowy a potem sygnalizator świetlny..

Wina policji ewidentna, koguty nie zwalniają z obowiązku używania mózgu.

Mavver57

2013-01-16, 13:30
Zgadnijcie kto będzie miał racje

hu...........nn

2013-01-16, 14:37
@Brutal90,

pie**olisz, w przepisach nie ma słowa o zatrzymywaniu się w celu ustąpienia pojazdowi uprzywilejowanemu,
nie ma też ani słowa o konieczności zjeżdżania na prawy pas.

Pewnie się tego dowiesz jak zrobisz prawko.

Pozdrawiam.

wilu01

2013-01-16, 14:37
Brutal90 napisał/a:

A jak dla mnie to koleś tym filmem pokazuje, że to jego wina. Tak zaraz będzie co Ty pie**olisz i tak dalej, nie wiem co to za kraj ale jak słyszysz syrenę czy auto pędzące na ,,bombach'' masz sp***alać na prawy pas czym prędzej i się zatrzymać, a to jest kawałek filmu tylko... a policje słychać dość wyraźnie, pewnie też prędzej słyszał, ale miał wyj***ne. A poza tym kierowca jest tłusty, więc ch*j mu w zarośnięty zad



Co Ty pierdo.isz ? W pierwszych chwilach bardzo trudno jest zlokalizować syrenę a kiedy widzisz już pojazd w lusterku lepiej nie robić gwałtownych manewrów.

Kupa_w_majtkach

2013-01-16, 15:19
Brutal90,
Wiek: 22

Doświadczony kierowca :roll: , już zmienia pas ruchu na skrzyżowaniu.. :lol: , poza tym co ty pie**olisz że "masz się zatrzymać". Po prostu gdy widzisz nadjeżdżający pojazd uprzywilejowany to robisz tak aby umożliwić mu przejazd- nie musisz się zatrzymywać.

A co do tego "czyja to wina" to popieram s7r,

Next010

2013-01-16, 16:19
Jak by mi policja walnęła w auto to wyszedłbym i powiedział : to jak dzwonimy po policje czy się dogadamy :D

Adam1394

2013-01-16, 17:12
torento napisał/a:



Ty tak na serio? :shock: od kiedy na przedniej szybie są nitki ogrzewania? od kiedy przed przednią szybą nie ma kokpitu? :shock:



Od kiedy ktoś wymyślił ogrzewane, przednie szyby?