18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Na środku drogi się nie stoi

Fakerę • 2013-11-27, 23:39
Bo to przyciąga wypadki ;)


mutant

2013-11-27, 23:40
Zaj***ł jak dzik w sosnę.

Fifka

2013-11-27, 23:49
Spowodować wypadek oglądając sobie kolizje. k***a mać...

mrlewy

2013-11-28, 00:09
To, że stał na środku drogi to nie jego głupota tylko wymóg prawny ;) W Rosji jest przepis, że nawet po najdrobniejszej kolizji (nawet jak nie ma ofiar) samochód należy zostawić w takiej pozycji w jakiej się zatrzymał po zdarzeniu i zaczekać do przyjazdu policji drogowej (DTP). A że policji jest mało, a kolizji dużo to nieraz muszą kierowcy stać na środku ruchliwej drogi nawet pół dnia, zwiększając (ku naszej uciesze :mrgreen: ) prawdopodobieństwo tego typu zdarzeń :ok:

~CanesPL

2013-11-28, 01:55
@up
Zapomniałeś dodać, że nie wolno opuszczać pojazdu. Pętający się po jezdni kierowca stwarza zagrożenie.

RockyWood

2013-11-28, 03:01
ale czy ktoś zauważył że palant, który się wj***ł gościowi w dupę - nawet nie hamował? :amused:

Maddogg

2013-11-28, 16:16
mrlewy napisał/a:

To, że stał na środku drogi to nie jego głupota tylko wymóg prawny ;) W Rosji jest przepis, że nawet po najdrobniejszej kolizji (nawet jak nie ma ofiar) samochód należy zostawić w takiej pozycji w jakiej się zatrzymał po zdarzeniu i zaczekać do przyjazdu policji drogowej (DTP). A że policji jest mało, a kolizji dużo to nieraz muszą kierowcy stać na środku ruchliwej drogi nawet pół dnia, zwiększając (ku naszej uciesze :mrgreen: ) prawdopodobieństwo tego typu zdarzeń :ok:

A Rosja jest tak zacofanym krajem, że nie mają tam trójkątów ostrzegawczych? :-|

ilikehorses

2013-11-28, 18:22
w ch* miejsca po lewo, w ch* miejsca po prawo, kilka samochodów na awaryjnych, prosta droga, dobra widoczność, w ch* miejsca na chamowanie, ale i tak se jebne, co mi tam.

The.prophecy

2013-11-28, 19:07
Też go nie zauważyłem o.O

KingOfDarkness

2013-11-28, 21:14
Kierowca pewnie skupił się na tych samochodach mijanych wcześniej ;) Musiał swoim okiem fachowca ocenić straty i wysnuć teorie na temat przebiegu zdarzenia :D dlatego nie miał czasu na patrzenie do przodu.