18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Na spotkaniu AA

szfanku024 • 2011-05-23, 14:36
-Cześć jestem Paweł.Przyszedłem do was bo podobno
rozwiązujecie problemy dotyczące alkoholu.
-Oczywiście,powiedz nam co się dzieje?
-Brakuje mi 1,50 do browarka,kto pozyczy? :mrgreen:



:piwo:

Sarkos

2011-05-23, 14:41
PoŻycz lepiej od kogoś słownik. Myślisz, że jak dasz emotkę piwa, to je dostaniesz?

szfanku024

2011-05-23, 14:55
Maskunt napisał/a:

PoŻycz lepiej od kogoś słownik. Myślisz, że jak dasz emotkę piwa, to je dostaniesz?



nie zależy mi na piwach chlopcze i jak lubisz sie srać to moze
porobisz to kiedys w innys sposob niz wirtualny.

nileppez

2011-05-23, 16:49
Czesc jestem maciek.dzis na informatyce poprosilismy pania,i dala nam wlaczyc komputery.na nastepnej leckji bedziemy uczyc sie pisac.nara

szfanku024

2011-05-23, 17:56
nileppez napisał/a:

Czesc jestem maciek.dzis na informatyce poprosilismy pania,i dala nam wlaczyc komputery.na nastepnej leckji bedziemy uczyc sie pisac.nara



ambitna wypowiedz. pozdrawiam :fuck-off:

Nowy_Nick

2011-05-23, 19:48
Jestem ciekaw kiedy ktoś napisze:
- Masz to poczucie humoru na swoich spotkaniach
- A co na to kierowca autobusu?
- Synu Burgera ( Sztrasburgera ) [Bez urazy szfanku024 ]

Sarkos

2011-05-23, 22:05
szfanku024 napisał/a:



nie zależy mi na piwach chlopcze i jak lubisz sie srać to moze
porobisz to kiedys w innys sposob niz wirtualny.



A co ty "chłopcze" możesz o mnie wiedzieć? Zdradzę ci taki mały sekret: wyrażanie swoich poglądów oraz tępienie buractwa i analfabetyzmu nie sprawia mi trudności w realu, podobnie w sieci. Każdemu zdarza się czasem literówka/ort, cywilizowany człowiek poprawia i dziękuje za zwrócenie uwagi albo po prostu milczy i zapamiętuje, że "pożyczyć" nie pisze się przez "rz". I co to k***a znaczy "srać się"? Obsrywasz się sam i to ma komuś ubliżyć? Jakoś tak to wygląda: :sraka: ? Ma to związek z napięciem jakie odczuwasz podczas czytania niepochlebnych komentarzy? Jak masz dys-cośtam, to sobie włącz słownik w przeglądarce albo wklejaj posty do worda.
Podsumowując:
-Rzucanie (ekhm... "sranie się") po słusznym zwróceniu uwagi.
-Całkowity brak interpunkcji.
-Atak na słusznie zwracającego uwagę ("przecież ja, k***a, nieomylny, jak on śmiał wytknąć mi błąd").
-Zaczynanie zdania z małej litery.
-Losowe używanie polskich znaków.
-Wrzucanie sucharów.
-Pisanie wierszem.
:idzwch*j:

PS: Pisz sobie co chcesz, napnij, zesraj i rozsmaruj jeśli cię to uszczęśliwi. Więcej do tego tematu nie zajrzę, więc mam na to wyj***ne. Aloha! :noga:

Alooooo

2011-05-23, 22:09
@up jak tu kiedyś ktoś bardzo mądry napisał :"Długa riposta,to ch*jowa riposta"

DzbiQu

2011-05-23, 23:03
Żart równie wybitny co ten o Niedźwiadku Strasburgera...

Warchlaczek

2011-05-23, 23:06
@Alooo

Również uważam, że ten ktoś jest bardzo mądry

kevinmarko

2011-05-23, 23:41
co wy pie**olicie?! Maskunt ma w 100% rację, napisał klarownie o co mu chodzi, wytlumaczył dobitnie i tyle. Cięta, krótka riposta by nie pasowała do tej sytuacji..

elLosiu

2011-05-24, 00:53
Mam problem z alkoholem, zostały mi ostatnie 2 piwa :)

szfanku024

2011-05-24, 10:03
Maskunt napisał/a:



A co ty "chłopcze" możesz o mnie wiedzieć? Zdradzę ci taki mały sekret: wyrażanie swoich poglądów oraz tępienie buractwa i analfabetyzmu nie sprawia mi trudności w realu, podobnie w sieci. Każdemu zdarza się czasem literówka/ort, cywilizowany człowiek poprawia i dziękuje za zwrócenie uwagi albo po prostu milczy i zapamiętuje, że "pożyczyć" nie pisze się przez "rz". I co to k***a znaczy "srać się"? Obsrywasz się sam i to ma komuś ubliżyć? Jakoś tak to wygląda: :sraka: ? Ma to związek z napięciem jakie odczuwasz podczas czytania niepochlebnych komentarzy? Jak masz dys-cośtam, to sobie włącz słownik w przeglądarce albo wklejaj posty do worda.
Podsumowując:
-Rzucanie (ekhm... "sranie się") po słusznym zwróceniu uwagi.
-Całkowity brak interpunkcji.
-Atak na słusznie zwracającego uwagę ("przecież ja, k***a, nieomylny, jak on śmiał wytknąć mi błąd").
-Zaczynanie zdania z małej litery.
-Losowe używanie polskich znaków.
-Wrzucanie sucharów.
-Pisanie wierszem.
:idzwch*j:

PS: Pisz sobie co chcesz, napnij, zesraj i rozsmaruj jeśli cię to uszczęśliwi. Więcej do tego tematu nie zajrzę, więc mam na to wyj***ne. Aloha! :noga:



Nie odczuwam gosciu zadnego napiecia i szczerze ci powiem ze mam wyj***ne na to co piszesz,moje male literowki,moja sprawa,ale widze,ze cie to boli.
Wzialbym pod uwage wdziecznosc za zwrocenie uwagi gdybys napisal to mniej dobitnym tonem,ale to twoja sprawa,twoj bol i masz racje,nie pisz wiecej bo sie niepotrzebnie produkujesz.

koopa

2011-05-24, 13:05
Dobry kawał, morda w kubeł trole!

So...........08

2011-05-24, 13:09
Po 1.50 są browary, może i gówniane ale alkoholik nie narzeka.