18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Na ryby...

Sz...........an • 2012-08-18, 00:39
Trrrnnn... Trnnn...

-Halo.
-Siema Jurek.
-No siemanko.
-Ładna pogoda dzisiaj może byśmy poszli na ryby co?
-Ryby? Ale przecież ja nie umiem łowić
-A kto ci każe łowić, nalewasz i pijesz :amused:

:wodka:

Crane94

2012-08-18, 19:05
@upup
Dla jednych 'marne', dla drugich 'śmieszne/zajebiste' (nie mówię akurat o sobie)
A Twoje zdanie i tak każdy ma w ch*ju :)

ArkaSzatana

2012-08-18, 20:40
Bo się jeździ na ryby żeby łowić, i na "ryby", tak samo jak są studia i "studia" ;)

Sz...........an

2012-08-18, 22:48
kaelem napisał/a:



Nie masz takiego czerwonego guziczka "USUŃ" ? Kolegom powysyłał linka, żeby się polansować i już nie chodzi mi o tylko ten przypadek, ale wiele wiele innych, żal się w sercu ściele gęsto, że poziom jakości spada na rzecz ilosci:/ Tu nie powinno być pełnej demokracji jeżeli w grę wchodzi marność...



Nie masz takiego paska w przeglądarce po prawej stronie do przewijania?

Poza tym nie wysyłam linka do kolegów żeby mi wystawili piwo :) ( masz ciekawy tok myślenia ). Mam lepsze rzeczy do roboty. Skoro ktoś wchodzi specjalnie w temat który mu się nie podoba i loguje się tylko po to aby hejtować. To po prostu nie ma innej opcji wytłumaczenia, że ta osoba ma po prostu wakacje.

Ale już niedługo, jeszcze tylko 2 tygodnie i sadistic odetchnie od gimbazy.

kaelem

2012-08-19, 01:05
Szeryfian napisał/a:



Nie masz takiego paska w przeglądarce po prawej stronie do przewijania?

Poza tym nie wysyłam linka do kolegów żeby mi wystawili piwo :) ( masz ciekawy tok myślenia ). Mam lepsze rzeczy do roboty. Skoro ktoś wchodzi specjalnie w temat który mu się nie podoba i loguje się tylko po to aby hejtować. To po prostu nie ma innej opcji wytłumaczenia, że ta osoba ma po prostu wakacje.

Ale już niedługo, jeszcze tylko 2 tygodnie i sadistic odetchnie od gimbazy.



zajmiesz się wtedy algebrą, wynoszeniem śmieci, jak już rodzice włączą instynkt rodzicielski, zajmiesz się sobą, bo jw. Tępe będzie kontynuowanie Twojego odzewu, wiec strzęp się na podwórku. P.S. Spójrz czopeczku na mój wiek, sprawdź w ministerstwie oświaty, kiedy wprowadzili gimnazja i odpisz poprawnie, bo coś mi się wydaje, że wpadłeś.

Sz...........an

2012-08-19, 01:51
kaelem napisał/a:

Spójrz czopeczku na mój wiek.



Jaja obrosły i myśli że dorosły :amused: