18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Na placu budowy

Jesse.Pinkman • 2023-12-26, 10:16
No i ch*j pobudowane.

minions

2023-12-27, 11:54
Kierownik budowy zaj***ł front robót. Pewnie nie było zbrojenia na słupy to se przyspieszył robotę i kazał lać w deskowania. Koparka stuknęła jeden słupek i się parking złożył

Huher

2023-12-27, 16:45
smc napisał/a:

Zdecydowana większość mieszanek betonowych wymaga 48 godzin do pełnego wyschnięcia. Dotyczy to np. powierzchni podjazdów lub dróg. Po upływie dwóch dni można swobodnie się przemieszczać pieszo, jednak nie należy poddawać betonu na duże obciążenia
Sadol uczy I bawi.

O czym Ty pie**olisz... wyschnąć to możesz jak się czasem umyjesz. Mieszanka betonowa wiąże w procesie hydratacji i nie 48 godzin... uwierz mi. Możesz mi też wierzyć że beton potrafi twardnieć latami. Jestem KB na deweloperce i coś tam wiem na ten temat, a Ty jak masz pojęcia to się k***a nie odzywaj.

mazga50

2023-12-28, 05:22
smc napisał/a:

Zdecydowana większość mieszanek betonowych wymaga 48 godzin do pełnego wyschnięcia. Dotyczy to np. powierzchni podjazdów lub dróg. Po upływie dwóch dni można swobodnie się przemieszczać pieszo, jednak nie należy poddawać betonu na duże obciążenia
Sadol uczy I bawi.



Beton po 28 dniach ma 96-97% swojej wytrzymałości. Pozostałe 3-4% wiąże przez następne 50 lat.

Jak na mój gust, sprawę zj***ł operator koparki. Chyba zahaczył ramieniem o pierwszy strop w tej wysuniętej z lewej strony części, albo coś za mocno podkopał i uszkodził fundamenty.