18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Na lotnisku

BongMan • 2012-07-30, 22:55
Na lotnisku w USA celnik mówi do Araba:
- Już pan wraca do domu? Tak szybko?
- Coś mi nie wypaliło...

Pener

2012-07-31, 16:18
Jackyll napisał/a:

BongMan nie wychodzi z formy :D

Przychodzi baba do lekarza, a lekarz też baba :D dawać piwa :D


może zamiast piwa chcesz warna?

.:...........:.

2012-07-31, 17:40
Kto pyta, nie błądzi.

yoyoyo

2012-07-31, 17:50
Cytat:

Masz ode mnie pierwsze piwo. Nie za dowcip, bo jest taki jak zwykle. Jednak samozaparcie i konsekwencja w tym co robisz godna jest Rocky'ego walczącego z Ivanem Drago. Jadą po Tobie jak po burej suce, a Ty dalej twardo swoje.



Najpierw byli hejterzy, później inni hejterzy shejtowali hejterów, a teraz rodzi się tu jakiś fanklub :roll:

golip

2012-07-31, 19:16
yoyoyo napisał/a:

Najpierw byli hejterzy, później inni hejterzy shejtowali hejterów, a teraz rodzi się tu jakiś fanklub :roll:


To normalne w showbiznesie ;-) .

wojtass

2012-07-31, 19:24
hahahah
kawał ch*jowy jak z dupy.

śmieszy mnie coś innego - ta cała otoczka, typy stawiają sobie za punkt honoru zj***ć Bongmana za te kawały a suma sumarum kawały bronią się same ilością piw. Bo to jest najbardziej obrazo twórcza ocena dowcipu. Ilość piw a nie zdanie jakiegoś przy głupawego pojebańca z drugiej strony kabla.

PS. mówiłem już że dżołk ssie mocniej niż cyganka za 20zł?

BrunerOvned

2012-07-31, 21:42
Zobaczymy jak będziecie cwaniakować, MongMan został modem :)
Tyle na temat napiny na BongMana, c*pki :D

dymion

2012-07-31, 22:20
omicronns napisał/a:



Widzę nowa moda na sadisticu, Było jechanie po bongmanie, teraz zaczęły się pochwały - za samozaparcie.



ciekawi mnie, czemu nikt tego nie warnuje.

Co...........er

2012-08-01, 00:11
hejtujecie a sami wielkie gówno tutaj reprezentujecie, może wy zaczniecie pisać jakieś dowc**y, wymyślać własne, założyliście tutaj konta żeby wypisywać jacy to jesteście zajebiści a przed monitorami przesiadują pewnie same p*zdy w okularkach bez pomysłu na życie i co zrobić dalej, choć nie, wiecie "napisze sobie jakis idiotyczny komentarz, pojade po kims ze dodal cos ch*jowego, moze dostane za to piwko i urosnie mi e-penis"

wciazszukam

2012-08-01, 23:06
BongMan, odkryłem twój sekret. Ty po dziś dzień, regularnie kupujesz miesięcznik: