18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

JERONIM

2012-09-29, 07:26
być może koniec świata będzie się objawiał zj***niem sadistica w takie kwejko-ch*j-wie-co.


btw moderatorzy może by się wzięli za jakąś selekcje a nie k***a opie**alać się

Pa...........an

2012-09-29, 08:14
Na 120% fejk.
Tępe dziecko z podstawówki nie może mieć takiego stylu pisma i budować zdań tak jak to ostatnie.
Porównajcie sobie też słowo "mnie" , które wszędzie wygląda identycznie. Tylko ktoś kto pisze od dobrych kilkunastu lat może wypracować sobie taki równy styl.
Także fejk.

.:...........:.

2012-09-29, 09:18
JERONIM napisał/a:

btw moderatorzy może by się wzięli za jakąś selekcje a nie k***a opie**alać się



Użytkownicy w głównej mierze decydują.

jantrzaskalski

2012-09-29, 13:41
Religia jest nie potrzebna, nauka o wierze powinna być zawarta w historii lub J. Polskim,

DisHonoreD

2012-09-29, 13:58
Religia zawsze nas otacza np. kółko i krzyzyk

amre

2012-09-30, 17:20
Religia jest dlatego, że towarzyszy ludzkości od zawsze. Ma wpływ na prawo, gospodarkę, tworzy największe instytucje międzynarodowe. Czy jest się wierzącym czy nie - z religią ma się do czynienia na każdym kroku. Problem jest w tym jak jest wykładana w szkołach. Ja miałem to szczęście że mnie uczyła pani (nie zakonnica) która jest jednym ze współautorów książki "religie świata" więc odj***liśmy w miesiąc zakres programowy a potem uczyła nas o wpływie religii na społeczeństwo, gospodarkę, o różnorodności religii i historii z nią związanej. Zajebista była to Pani. :wali: