18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Na ławce w parku

karolcba • 2012-02-16, 21:31
Małżeństwo wychodzi z kina po miłosnym filmie. Siadają na ławce w parku i całują się na całego. Podchodzi policjant:
- Proszę państwa, to jest zabronione w miejscu publicznym. Otrzymujecie mandat. Pan 50 zł, pani 500 zł.
- Dlaczego ja tylko 50 zł? - pyta mąż.
- Pana widzę tu pierwszy raz - odpowiada policjant.

Adivost0

2012-02-17, 00:07
i dobrze, na pohybel z k***ami . jak ja nienawidzę takich zdzir, dających dupy na lewo i na prawo .

Plecionkarz

2012-02-17, 00:30
@up A niech sobie żyją, może i mi dadzą. Wiem, że to k***y ale nie muszę tego krzyczeć.

ph...........ks

2012-02-17, 00:41
kawał suchar i na tym zakończę bo już dzisiaj dostałem ostrzeżenie ;)

sauerps

2012-02-17, 08:21
@Up Ty chyba nie trafiłeś tutaj jeszcze na prawdziwego suchara, więc...

po...........cz

2012-02-17, 13:03
Adivost0 napisał/a:

i dobrze, na pohybel z k***ami . jak ja nienawidzę takich zdzir, dających dupy na lewo i na prawo .



A męskie dz**ki "rozdające ch*ja" na lewo i prawo są ok?

BongMan

2012-02-17, 13:31
Wykrywacz prawiczków aktywny.
Skanuję...
Piii! Piii! Piii!
Wykryto prawiczka!
Adivost0 napisał/a:

i dobrze, na pohybel z k***ami . jak ja nienawidzę takich zdzir, dających dupy na lewo i na prawo .


NafazowanyKoleś

2012-02-17, 13:56
Wykrywacz pokrzywdzonych przez pedofila dzieci wypranych z wartości moralnych i uczuć - stan aktywny.
Skanuję...
Piii! Piii! Piii!
Wykryto!



BongMan napisał/a:

Wykrywacz prawiczków aktywny.
Skanuję...
Piii! Piii! Piii!
Wykryto prawiczka!


Cogito

2012-02-17, 15:21
poskramiacz napisał/a:



A męskie dz**ki "rozdające ch*ja" na lewo i prawo są ok?



Klucz co otwiera wszystkie drzwi,to dobry klucz. Ale drzwi, które da się otworzyć każdym kluczem to ch*jowe drzwi.

po...........cz

2012-02-17, 17:31
Cogito napisał/a:



Klucz co otwiera wszystkie drzwi,to dobry klucz. Ale drzwi, które da się otworzyć każdym kluczem to ch*jowe drzwi.



Powiedz to kobietom, których mężowie kierowani ch*jem zostawili dla młodszych, i dzieciom, które przez wychowywanie się bez ojca mają w życiu mniejsze i większe problemy, na pewno wiele ran zagoi ta trafna metafora.

Yoru

2012-02-17, 23:02
@ jak wpadniesz do mnie mogę Cię pocieszyć :)

Plecionkarz

2012-02-19, 00:34
poskramiacz napisał/a:



Powiedz to kobietom, których mężowie kierowani ch*jem zostawili dla młodszych, i dzieciom, które przez wychowywanie się bez ojca mają w życiu mniejsze i większe problemy, na pewno wiele ran zagoi ta trafna metafora.



Od jednego ruchnięcia na boku świat się nie zawali. Za dużo telenowel oglądasz, zazwyczaj nikt się nie dowiaduje i wszyscy są zadowoleni :-D

Muscasa

2012-02-20, 18:11
@Plecionkarz jaki Ty do przodu jesteś, uważaj żeby Ci z tyłu nie zabrakło.

Cienió

2012-02-22, 18:49
Cytat:

i dobrze, na pohybel z k***ami . jak ja nienawidzę takich zdzir, dających dupy na lewo i na prawo .



a tam pie**olisz ;)