18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Na ile wyceniacie występ Focusa?

hellbwoi • 2016-02-23, 17:26
W komentarzach zarówno na interii jak i yewtubach gównoburza. Od standardowych "j***ni konfidenci z kamerkami" poprzez "przecież nic się nie stało" do "co za idiota".

Niewątpliwie mamy jazdę na czerwonym swietle, z nieodpowiedniego pasa ruchu, przejeżdzanie po obszarze wyłączonym z ruchu, wyprzedzanie na skrzyżowaniu i chamskie hamowanie po manewrze. Ale... oceńcie sami.



Misiek_KRK

2016-02-23, 17:31
Oczywiście wina forda, ale nagrywajacy też kawał ku*asa. Obaj siebie warci.

hellbwoi

2016-02-23, 17:33
Misiek_KRK napisał/a:

Oczywiście wina forda, ale nagrywajacy też kawał ku*asa. Obaj siebie warci.



Dlaczego tak uważasz? Bo ruszył po swoim pasie na swoim zielonym?

Sombrero360

2016-02-23, 17:35
Zacząłbym mu pokazywać środkowy palec (na takich buraków to mega działa :D ) albo spróbował wk***ić na maksa, żeby się zatrzymał i do mnie wysiadł :D Kumpel miał podobną sytuację kilka lat temu z tą różnicą, że koleś tak mu hamował na autostradzie :facepalm: A wiecie czemu? bo kumpel leciał lewym pasem TYLKO 200km/h i w porę nie zdążył ustąpić.. Dogonił typa, także zaczął mu hamować przed maską, a gdy się całkowicie zatrzymali, kumpel spokojnie wysiadł z auta (widział, że tamten już do niego leci się szarpać) i wyjął gazrurkę :D Jak się zamachnął to usłyszał tylko takie soczyste chrupnięcie w okolicach kolan napastnika, wsiadł do auta i odjechał w swoją stronę ;) mam nadzieję, że ch*j teraz jeździ na wózku :D

fyrku

2016-02-23, 17:56
No to k***a w końcu ślepy czy daltonista?

hellbwoi

2016-02-23, 18:24
fyrku napisał/a:

No to k***a w końcu ślepy czy daltonista?



Pytaj tego co tytułował, ja tylko "copypejstnołem".

sars80

2016-02-23, 18:57
ford gówno wort, fiat jego brat, a kierowca cham z bmw
Tyle w temacie

dumad

2016-02-23, 19:08
naogląda się taki wieśniak na sadisticu takich filmików, mamusina i tatusina kupią mu pierwsze autko i później odpie**ala.
Długo tym focusem nie pojeździ

tarcer123

2016-02-23, 19:21
To trzeba być dopiero kretynem. Nie dość że nie z tego pasa jedzie prosto, wpycha się gościowi pod mordę to jeszcze hamuje. No ale on ma Ford-a ST i jemu wolno. Jednak wystarczy odrobinę lepsze auto i ludziom odpie**ala.

Misiek_KRK

2016-02-23, 19:31
hellbwoi napisał/a:



Dlaczego tak uważasz? Bo ruszył po swoim pasie na swoim zielonym?


Bo wolał żeby Ford rozwalił mu samochód, niż zdjąć na sekundę nogę z gazu.
A jakby fordem wjechał w niego i spowodował wypadek z osobami rannymi?
Dalej nagrywający miałby pierwszeństwo, miałby rację i prawo po swojej stronie. Tylko czy warto? Życie jest zbyt krótkie, żeby ryzykować zdrowie z powodu idioty w Fordzie

mati_939

2016-02-23, 20:13
@ Misiek_KRK
Chłopie co Ty ćpasz ? Ty tak serio ?

kokos_123

2016-02-23, 21:03
Jak widzicie auto o takim kolorze + spoiler, to oczekujcie najgorszego ch*ja za kierownicą, jaki jaki jeździ w tym mieście.

Shymeq

2016-02-24, 04:51
Po prostu spieszył się na cmentarz w Kiełczowie :D

zulpl

2016-02-24, 18:25
mati_939 zgadza sie z miskiem , jak wdze idiote noga z gazu niech jedzie ,skoda mojego czasu nerwow i samochodu . Wiele razy zdjolem noge z gazu ciesz sie do dzis zdrowiem , za duzo zawinietych samochodow na drzewach widzialem .wole nie uczestniczyc w tego typu przepychankach .

mati_939

2016-02-24, 21:39
zulpl No ok z tym się też zgadzam ale tu dużej prędkości nie było wiec nie przesadzajmy ze naraził ludzkie życie.