18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Na gazie

MenSa • 2020-03-24, 11:48
Tej pani coś się przyczepiło. :wyj***ne:

Włocławek. :ciasteczkowy:

DoubleBorger

2020-03-24, 21:16
Lusterko? A po co to komu? Prawdziwy kierowca jedzie przed siebie i nie potrzebuje patrzeć za siebie

kyu

2020-03-24, 21:56
Znów ten Włocławek, wcześniej była Castorama teraz to

pankruk

2020-03-24, 22:46
kyu napisał/a:

Znów ten Włocławek, wcześniej była Castorama teraz to



Niedaleko masz Lipno i zakład psychiatryczny, kumpel z Włocławka mi opowiadał, że sporo osób ma żółte papiery.

Wiewór

2020-03-24, 23:15
nowynick napisał/a:

szkoda że z fajkiem nie wyszedł jej pomóc...



Benzyna a tym bardziej ropa nie zapali się od fajki.

wilczekone

2020-03-25, 00:12
bakus1233 napisał/a:

Ktoś wie ile kosztuje takie coś??


Na wszystkich stacjach gdzie tankowałem waż z dystrybutora LPG jest przymocowany stalową linką do podłoża i w tym miejscu jest coś a'la szybko-złączka jak w wężu ogrodowym. Jak się pociągnie wąż z pistoletem to w tym miejscu się rozpina. oczywiście w złączce jest zawór, który po wypięciu się blokuje. Wiem bo sam wyrwałem :D nie miałem żadnych problemów/obciążeń OC. wąż po prostu wpięli z powrotem :) rozkojarzenie, zmęczenie + rozproszenie. niestety zorientowałem się pół sekundy za późno

pinio09

2020-03-25, 08:05
Modus komuś zerwał się ze smyczy

panzerkampfwagen

2020-03-25, 08:34
Zależy co lepiej trzyma, czy szybko-złączka przy dystrybutorze, czy wlew w samochodzie. Tak jak tutaj przy wlewie paliwa wyrywa wąż, a jeśli jest w zderzaku zazwyczaj wyrywa wlew i zderzak . W obu przypadkach delikatna chmura gazu. pistolet do gazu od 800zł zwykły (samoblokujący) do 1400zł jakoś za te lepsze "bezpieczniejsze" (ręcznie blokowane) w 3/4 przypadków kończyło się bez opłat wystarczyło podpiąć wąż lub odpiąć wlew. Nie mam gazu w aucie, nie wiem jak na innych stacjach, u mnie na starym dystrybutorze nie ma czujnika od odłożonego pistoletu, więc normalnie mogę skasować osobę z podłączonym pistoletem aby tylko pompa była wyłączona. Takich ludzi zapominających jest sporo, chwila nieuwagi, rozkojarzenie i gotowe.