18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Na dużym kacu

~_Yarko_ • 2022-04-21, 19:25

... ale kurtkę ma ...

35i

2022-04-21, 19:46
_Yarko_ napisał/a:

... ale kurtkę ma ...



I takie zadaszenie na fiutka, że i tak prawie nic nie widać.

BundyR

2022-04-21, 20:01
Ok ale kupił Ci ojciec Kinder niespodziankę? Czy tylko coś sobie?

czerczil

2022-04-21, 21:24
Mogla mu ta szmata dupsko przetrzec i w ryj zajebac :lol:

luki211

2022-04-21, 21:50
To wybitny chirurg z Ukrainy, wielokrotnie nagradzany przez międzynarodowe organizacje zdrowia. Pracuje u nas od 24 lutego , czasem lubi wypić, ale takich ludzi nam potrzeba.

Tuco

2022-04-22, 02:10
luki211 napisał/a:

To wybitny chirurg z Ukrainy, wielokrotnie nagradzany przez międzynarodowe organizacje zdrowia. Pracuje u nas od 24 lutego , czasem lubi wypić, ale takich ludzi nam potrzeba.


Jakość filmu nie zdradza lokalizacji, bo ciężko sprawdzić czy treści w tle są po łacinie, czy cyrylicą. Obyś tylko śmieszkował, bo jeśli takie coś ma dziać się u nas, to mam szczery dylemat - albo wrócić do kraju i zamiast nagrywać takie rzeczy, po prostu natłuc kilka tego rodzaju pustych ryjów albo wyrzec się obywatelstwa, języka (etc) i napluć na biernych rodaków.

Rozumiem, że można mieć różnie w głowie, ale póki moje pokolenie jeszcze ma jakiś kręgosłup moralny, nie widzę sensu robić sensacji koło takich epizodów. Tych ludzi po prostu trzeba za ryj i na granicę (tak jak niedawno o to apelowano).

pAwko7

2022-04-22, 07:00
Tuco napisał/a:


Rozumiem, że można mieć różnie w głowie



Różnie to Ty masz w głowie, że wierzysz w takie rzeczy. Oprócz języka i obywatelstwa najlepiej wyrzeknij się też sadistica. Nie pozdrawiam. Ha tfuuu!

stopwar

2022-04-22, 09:39
Reptilianin pomylił zaklęcia.
Niekompletny kamuflaż i jeszcze ogon z przodu.

76magg

2022-04-22, 14:12
Wygląda jakby Sapkowski wąsa zgolił.

bubatsa

2022-04-22, 15:34
A to w Gdyni, tak?

beneko

2022-04-23, 03:26
szanuje to

cordis89

2022-04-23, 14:01
Sankcje nakładane na Kacapów zaczynają przynosić efekty.

Tuco

2022-04-24, 02:41
pAwko7 napisał/a:

Różnie to Ty masz w głowie, że wierzysz w takie rzeczy. Oprócz języka i obywatelstwa najlepiej wyrzeknij się też sadistica. Nie pozdrawiam. Ha tfuuu!


Ogólnie to nie napisałeś nic konkretnego, oprócz powierzchownego przysrywu. Ja tylko zaznaczam, że zamiast nagrywać, wolę takiego za szmaty wyciągnąć i do kosza wyj***ć, zaznaczając że nie podoba mi się bierne przyglądanie się zidioceniu. Jeśli tego nie ogarniasz, a wolisz wypeplać coś bez kontrargumentów, to trudno. Jakoś przeżyję ten i inne głupie komentarze.

A teraz zwal sobie konia, bo ci piana z mordy leci.

Wszyscy w tym kraju niedługo och*jeją jak będziemy się tak bez sensu spinać...

Pozdrawiam, uszanowanko ;)

pAwko7

2022-04-24, 21:49
Tuco napisał/a:

Ogólnie to nie napisałeś nic konkretnego, oprócz powierzchownego przysrywu. Ja tylko zaznaczam, że zamiast nagrywać, wolę takiego za szmaty wyciągnąć i do kosza wyj***ć, zaznaczając że nie podoba mi się bierne przyglądanie się zidioceniu. Jeśli tego nie ogarniasz, a wolisz wypeplać coś bez kontrargumentów, to trudno. Jakoś przeżyję ten i inne głupie komentarze.
A teraz zwal sobie konia, bo ci piana z mordy leci.
Wszyscy w tym kraju niedługo och*jeją jak będziemy się tak bez sensu spinać...
Pozdrawiam, uszanowanko



Konkretnego? Liczyłeś na jakiś referat?
Nie wierz we wszystko co przeczytasz w Internecie.
Piana to Tobie poleciała przy pierwszym komentarzu. Gruszki nie wale, mam dziewczynę. Wszystkiego dobrego. Serwus