18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Na bazie ukrainców...

Halman • 2019-11-18, 22:55

rykoszet najlepszy... :kawa:

Andre1945

2019-11-19, 16:03
Cytat:

Co to w ogole za wywody? Zal Ci p*zde ściska, ze ktos normalny ma beke z polokow? Przeciez to oczywiste, ze cebulandia nalezy do krajow trzeciego swiata, jezeli chodzi o niedorozwinięcie kulturowe. Zyjecie w tym fobicznym ciemnogrodzie I myslicie, ze najlepsi jestescie. Bleh.



Najgorszym typem ''poloka'' są ci, którzy srają we własne gniazdo, smarują się tym gównem, żrą je i każą innym to robić. Czyli tacy jak ty.

Pojeździłem trochę po świecie. Też narzekałem na ''polaczków'', ale do czasu. Jak zobaczyłem, jakim bydłem są ''wykształceni'', ''światowi'' i ''kulturalni'' Brytyjczycy (w szczególności Angole i Walijczycy), to mi przeszło. W USA bynajmniej nie było lepiej. I w zasadzie w każdym kraju, który odwiedzałem - Hiszpania, Włochy, Belgia - była taka grupa ludzi, która zachowywała się jak zwierzęta wypuszczone z obory.

M00nSpeLL

2019-11-19, 16:22
URAGE napisał/a:

Wśród wszystkich narodów, grup społecznych, czy gatunków zawsze był, jest i będzie jakiś procent patologii. Wam jednak się wydaje, że polacy to tacy sami najgorsi. Ty żeś tęż tę dzicz widział, od komputera nie odchodząc. Pojedź sobie tam na wycieczkę do Brazylii, może Cię to nieco nauczy szacunku do kraju i narodu, w którym mogłeś być jakkolwiek bezpiecznie wychowany. Każdy kto tak pie**oli, sam powoduje, że na ojcowiźnie tylko gorzej. Żadnego przywiązania, żadnej empatii, bo to poloki- gorszy sort podludzi. Jak wszyscy tacy świetni to zamiast tej obojętności wykazalibyście się inicjatywą i zamiast narzekać - tworzyć, rozwijać. No chyba, że jesteś takim właśnie hipokrytą, zwykłym polokiem, zwykłym ch*jkiem za klawiaturą, cwaniakiem w internecie i p*zdą w świecie.
To jak to jest z Tobą dziku? Plujesz, bo Ci tak w Cebulandii źle? Czy na co dzień odfajkujesz swoje w pracy i wracasz do domu, ch*ja kładąc na wszystko inne? To Cię życzliwie tu uświadomię, że urodzony w jakimś Afrykańskim wyp*zdowie zapie**alałbyś łopatą od 3 roku życia, żeby było cię stać na worek ziarna, a nie wygodnie kupował schabiki z Lidla za 10zł.



Nie. To wam się wydaje, że murzyni i arabowie to tylko sami najgorsi.
Pisanie w ten sam sposób o polakach ma wam tylko uzmysłowić własną głupotę.

TB303

2019-11-19, 16:30
Sadole szczekają, Loaloa trolluje dalej :kawa:

therotten

2019-11-19, 17:09
Gosc podstawia jajca pod strzelbę :D

URAGE

2019-11-19, 19:41
ManiacGregor napisał/a:

Co to w ogole za wywody? Zal Ci p*zde ściska, ze ktos normalny ma beke z polokow? Przeciez to oczywiste, ze cebulandia nalezy do krajow trzeciego swiata, jezeli chodzi o niedorozwinięcie kulturowe. Zyjecie w tym fobicznym ciemnogrodzie I myslicie, ze najlepsi jestescie. Bleh.



Nikt nie mówi, że w Polsce najlepiej, ale takie śmiecie jak ty twierdzicie, że tutaj jest syf i malaria. Sam się masz za Boga, bo szorujesz posadzki w UK czy gdzie tam siedzisz, zamiast w Ojcowiźnie, więc stul ten pysk hipokryto. Nikt normalny nie ciśnie beki ze swojego kraju. Normalnemu człowiekowi jest żal, że musi opuścić rodzinne strony, aby móc się realizować.

M00nSpeLL napisał/a:

Nie. To wam się wydaje, że murzyni i arabowie to tylko sami najgorsi.
Pisanie w ten sam sposób o polakach ma wam tylko uzmysłowić własną głupotę.



Pisanie w ten sposób to zwykłe pie**olenie bzdur i uzmysławia jedynie głupotę piszącego. Nie jestem żadnym fanatykiem, ale kraj swój szanuję, bo mogłem mieć gorzej. Tu nie chodzi o kulturę, wiarę ani samo pochodzenie, ale o warunki w jakich żyjemy.


To pieprzenie, że u nas jest "trzeci świat"... Tak powiedzieć mogą tylko oderwane od rzeczywistości debile. Polska nie jest ani najlepsza, ani najgorsza. Jak dla mnie jest po prostu optymalna, a każdemu narzekającemu, że tu się nie da żyć "bo to i tamto" to się po prostu z dobrobytu w dupach poprzewracało. Owszem, są k***y w polityce, są przewały i podatki z dupy, jest korupcja jak ch*j, bo miliony są przepie**alane w błoto itd. ale częściej widzę jednak ludzi zapie**alających mustangiem GT niż bezdomnych na ulicach.

Weźcie się k***a pie**olnijcie w te puste łby. Mam blisko 25 lat i bliżej mi do wesela niż pogrzebu, a przy Waszych stękaniach na kraj czuję się jak własny dziadek, który to wspomina biedę z czasów wojny i teraz opowiada wnukom, jak to kiedyś się mleko od krowy brało i na zakupy do miasta pieszo 30 km szło. W jednym macie rację, nadal jest ciemnogród... ale wśród "ofiar cebuladnii".

Stąd te wywody - wk***iacie, po prostu, paniczki j***ne.