18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Na Autostradzie A2

~PowerBoBass • 2014-05-15, 21:09
Taka anegdotka mi się przypomniała, padaliśmy ze śmiechu, może Wam też mordy zacieszy :>

Sytuacja miała miejsce kilka lat temu, na jednej z polskich autostrad. Wracaliśmy z kumplami z jakiegoś weekendowego melanżu, w większości jeszcze nie do końca przytomni. Szczególnie Rafał, naj***ny spał sobie smacznie i przez większość drogi nie sprawiał najmniejszych problemów. Obudził się dopiero, gdy dojeżdżaliśmy do bramki na autostradzie. Rozejrzał się otępiałym wzrokiem i momentalnie wyhaczył okiem blondyneczkę, która siedziała na bramce obok naszej. Wymiana uśmiechów, oczko, i zaczął grzebać po kieszeniach. Wyciągnął telefon, pokazuje Jej i prosi o numer, machając łapami jak poj***ny. Ona pokazuje Mu dłoń, Rafał notuje - "Pięć... Drugi raz pięć... O k***a, ma w Orange, mam darmówki" - cieszy zarośniętą japę. Klientka dalej macha ręką, ten zdezorientowany, aż wreszcie któryś z chłopaków przerywa niezbyt zrozumiałą sytuację - "Debilu, Ona Ci obrączkę pokazuje!".

I tak szansa wielkiego romansu przeminęła, niczym zawartość żołądka Rafała na najbliższym postoju. A mógł spać dalej... ;-)

szczur2000

2014-05-15, 21:49
nie wiem - śmiać się czy płakać...

NieWiemZeWiem

2014-05-15, 22:18
kilkalat temu, autostrada,polska


Panie, nie pie**ol

FAKE!

Sinus

2014-05-15, 22:57
Składnie opisana historyjka

Penc

2014-05-15, 23:00
Panie z pobliskich bramek wyszły i zaczęły klaskać? Jak tak to stałem za wami.

G3ralt94

2014-05-15, 23:10
@all up, pie**olicie od rzeczy, dobre :piwo:

matiksa

2014-05-15, 23:20
Te wszystkie p*zdy które to hejtują, robią to pewnie dlatego bo sami są tak zj***ni, że by nawet nie spojrzeli na tą blondyneczkę a co dopiero zapytać o numer. Pozdro dla wiecznych melanżowników :)

jabadaba

2014-05-16, 01:47
Ale żeś nazmyślał!
Kilka lat temu nie mieliśmy autostrad! Dopiero jak to Donald najwspanialszy we wszechświecie przywódca doszedł do władzy zaczęły jak grzyby po deszczu wyrastać najwspanialsze na świecie drogi o których zachód może tylko pomarzyć!

sekta999

2014-05-16, 02:18
k***a szerloki nie zesrajcie się. dobra historia, smiesna, a p*zdy co marudzą, ze to, ze tamto... ośli ku*as wam w dupe. piwo leci do autora.

ParalitykDance

2014-05-16, 02:38
matiksa napisał/a:

Te wszystkie p*zdy które to hejtują, robią to pewnie dlatego bo sami są tak zj***ni, że by nawet nie spojrzeli na tą blondyneczkę a co dopiero zapytać o numer. Pozdro dla wiecznych melanżowników :)



Których reszta ludzi w tym obsługa lokali ( a za barem przepracowałem wiele lat ) widzi jako naj***nych, czerwonych jak buraki od nadmiaru alkoholu, zapoconych, nachalnych wobec kobiet obwiesi ( szczyt kultury - złapać za tyłek i wyskoczyć z tekstem "chodź się k***a r*chać" )