18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

na antarktycznym dnie

nowynick • 2018-03-12, 09:56
Goście zeszli 1000 metrów pod wodę w okolicach bieguna południowego, nie wiedziałem, że tam żyje takie w ch*jom gatunków :shock:


Szkoda, że na szelfie jest tyle ropy, bo te sk***iele z pewnością to wszystko zniszczą :-/

-_..........._-

2018-03-12, 10:23
Temat jest tak mokry, że mam szczerą nadzieję, że nikt go nie wysuszy.

ProVVe

2018-03-12, 10:46
Polecam całość w necie "błękitna planeta 2" pierwsza seria też mega... To jest drugi nazwijmy to sezon i pierwsze w historii tego typu zejście. Pokazują też głębiny i o dziwo życie na dnie gdzie istnieje masakrycznie ciśnienie

nowynick

2018-03-12, 10:51
-_BrD_- napisał/a:

Temat jest tak mokry, że mam szczerą nadzieję, że nikt go nie wysuszy.



to może zanim ktoś dojebie coś o polityce czy żydach wstawię coś równie pięknego (18+)
spoiler

100Burned

2018-03-12, 11:09
Wyobraźcie sobie że na Europie pod lodem jest podobnie. Nie ma opcji że jest tam tylko woda.

nowynick

2018-03-12, 11:18
:roll:

wątpię, za zimno i nie ma tlenu. Jak już to jakieś mikroby siarkolubne

do tego komentarza poniżej:
innych organizmów nie wykluczyłem, ale do tego żeby był tlen mimo, że ktoś nim oddycha przydała by się fotosynteza ;)

100Burned

2018-03-12, 11:22
nowynick napisał/a:

:roll:

wątpię, za zimno i nie ma tlenu. Jak już to jakieś mikroby siarkolubne



Nie wszędzie jest zimno a braku tlenu jednoznacznie nie udowodnili. Głębiej jest ciepło, tyle że ciśnienie jest zajebiste. Jak dobrze jednak wiemy na Ziemi istnieją bardzo złożone organizmy, które mają wyj***ne na ciśnienie. Np takie ryby głębinowe..

Z resztą, my znamy życie oparte na węglu, które wykorzystuje między innymi tlen (choć istnieją u nas również organizmy beztlenowe), może gdzieś są inne formy życia, poskładane na innych zasadach. Trudno powiedzieć.

Ch...........KI

2018-03-12, 11:26



Wiedziałem że istnieją naprawdę!

100Burned

2018-03-12, 11:30
ch*j_WIELKI napisał/a:

Obrazek


Wiedziałem że istnieją naprawdę!



Wszechświat jest tak przeogromny, że gdzieś, megakurewsko daleko od naszej galaktyki możliwe że żyją stworzenia posiadające trzy odbyty.

Gdy loty w tamte rejony Wszechświata staną się możliwe, kilku użytkowników Sadola z pewnością z nich skorzysta :D

janlew

2018-03-12, 12:12
nowynick napisał/a:

Szkoda, że na szelfie jest tyle ropy, bo te sk***iele z pewnością to wszystko zniszczą :-/


Żadna tam szkoda, ropa jest zajebista a robale ch*jowe.


parolpl

2018-03-12, 20:57
@janlew
Wyznawcy twojej religii to robale.