18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Na amerykańskim pustkowiu

BongMan • 2012-07-25, 18:31
Na amerykańskim pustkowiu przy drodze międzystanowej stała małą restauracja. Rzadko była odwiedzana przez turystów, więc zbawieństwem okazało się dla właściciela gdy pewnego lata w pobliżu rozpoczęto jakąś budowę, z której robotnicy codziennie przychodzili na obiady do tej restauracji. Ich ulubioną potrawą była zupa na wołowinie. Jednak pewnego dnia kucharzowi (i właścicielowi w jednej osobie) skończyło się mięso i nie miał na czym zrobić zupy. Wybiegł spanikowany żeby udać się po mięso do najbliższej miejscowości (dość odległej), a czasu nie miał za dużo do pory obiadowej. Przeszedł na tył domu po samochód, gdy nagle dojrzał pasącą się w pobliżu budowy samotną owcę. Ucieszył się bardzo, że może zaoszczędzić czasu złapał ją, zabił i ugotował na jej mięsie zupę.
W porze obiadu robotnicy zjawili się w restauracji i zamówili zupę. Gdy spróbowali stwierdzili, że dzisiaj smakuje jakoś inaczej i chcieli wiedzieć dlaczego. Kucharz chcąc być w porządku wobec najlepszych klientów więc powiedział im prawdę. W tym momencie wszyscy robotnicy zamilkli...
Kucharz zdziwiony spytał:
- Co się stało, chłopcy... czyżbym spieprzył jedzonko?
- Nie - odparł kierownik budowy - Zjedliśmy pieprzonko...

Ni...........MJ

2012-07-25, 19:36
Tego jeszcze nie słyszałam :D
Piwo!

Kuriki

2012-07-25, 20:47
Aaaaaaaaaa...! Że oni tę owcę r*chać mieli! I dlatego "pieprzonko"! Dooobre kurrwa dobrre! Dam piwo bo cię pewnie suszy BongMan :nazimaja:

anotherbrick

2012-07-25, 21:44
myślałem, że pieprz rozgryzł

bengorus

2012-07-25, 22:24
Cytat:

Aaaaaaaaaa...! Że oni tę owcę r*chać mieli! I dlatego "pieprzonko"! Dooobre kurrwa dobrre! Dam piwo bo cię pewnie suszy

:homer:
Niech już się te wakacje kończą.

soadfan

2012-07-25, 23:22
Smutna historia :cry:

Kuriki

2012-07-26, 09:00
bengorus,
No chyba Cię poj***ło!
Mój szef jak wyjeżdża na wakacje to ma zawsze o niebo lepszy humor i w związku z tym niezłe premie potrafi wrzucić więc ja tam wolał bym wieczne wakacje :piwo:

MaestroRCS

2012-07-26, 09:37
Dobry dowcip, piwo leci! :D

MadChemist

2012-07-26, 09:49
Myślałem, że taki wirtuoz nietuzinkowego humoru jak ty sam wymyśla żarty, tymczasem to jest wszystko skopiowane! Rozczarowałem sę tobą, Bongman! Notabene pisze się ZBAWIENIE, a nie k***a zbawieństwo...

MadDave

2012-07-26, 10:14
Lato w pełni Bongman w formie

matjus

2012-07-26, 10:55
dobreee, naprawdę bardzo dobre.
nie, żartowałem - beznadziejne, czyli kawał w Twoim stylu.

lukasoon15

2012-07-26, 11:13
Pod ch*j z twoimi żartami, urywają dupę aż do samych uszu :idzwch*j:

;

2012-07-26, 12:04
bongman, ty to na kacu wymyślasz ? bo tak suszy że h..

Jejkob

2012-07-26, 13:38
Już nie pie**olcie o tym Bongmanie. Dobry dowcip napisał, jeśli nie to ktoś inny by dał, to żadnego gadania by nie było pojebusy!