18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Myślenie

BÃ...........³g • 2011-04-28, 16:14
"Wolny umysł"


.:...........:.

2011-04-28, 16:16
No proszę, jakież to...

BÃ...........³g

2011-04-28, 16:17





PureWhite

2011-04-28, 18:51
Zajebiście zimny browar za posta i komentarz @Boga.

Hpplttlbzr

2011-04-28, 20:27
A już nie pie**olcie, bo dzisiaj mało kto zwraca uwagę na naukę Kościoła i Biblię, a wśród młodego pokolenia i tak przeważają otępiałe bezmózgi bez zdolności samodzielnego myślenia.

maclaw

2011-04-28, 20:33
Hpplttlbzr napisał/a:

A już nie pie**olcie, bo dzisiaj mało kto zwraca uwagę na naukę Kościoła i Biblię, a wśród młodego pokolenia i tak przeważają otępiałe bezmózgi bez zdolności samodzielnego myślenia.



Co nie zmienia faktu że przez religie wielu nawet nie próbuje...

Pentryt

2011-04-28, 21:11
maclaw napisał/a:



Co nie zmienia faktu że przez religie wielu nawet nie próbuje...



Haha, pokaż mi ludzi z młodego pokolenia którzy chodzą do kościoła bo chca. Większość idzie do monopola za kośćiół albo w ostateczności stoją na dworze tylko żeby odsiedzieć to co im mama kazała. Przeciez to teraz ateizm jest w modzie, wiec jak już to młodzi myślą tak jak im każe amerykański naukowiec i wieżą że wszystko można logicznie wytłumaczyć bo przecież są tacy zajebiści i maja wyj***ne mózgi

shL

2011-04-28, 22:20
Aerosmith jest kluczem do wolnego umysłu?

BÃ...........³g

2011-04-28, 23:47
cichamy, patrze po postach swych, i wychodzi że nie ma sensu się kłócić.

Bialy_Mis

2011-04-29, 01:17
buzzy88 napisał/a:



Haha, pokaż mi ludzi z młodego pokolenia którzy chodzą do kościoła bo chca. Większość idzie do monopola za kośćiół albo w ostateczności stoją na dworze tylko żeby odsiedzieć to co im mama kazała. Przeciez to teraz ateizm jest w modzie, wiec jak już to młodzi myślą tak jak im każe amerykański naukowiec i wieżą że wszystko można logicznie wytłumaczyć bo przecież są tacy zajebiści i maja wyj***ne mózgi



Fakt. Jak to zauważył z rok temu mój były nauczyciel od historii[Bardzo inteligentny człowiek(katolik btw)] wyśmiewanie chrześcijaństwa i ateizm(bo po cholerę nam Bóg ?) są bardziej na topie niż Lady Gaga.

Ratilt

2011-04-29, 01:43
@up
I co? U mad?

Mam głęboko w dupie to co niby jest na topie. Po przeanalizowaniu sytuacji, po odpowiedzeniu sobie na parę pytań, po przeczytaniu parunastu książek, po zebraniu wielu poglądów i opinii, sam sobie doszedłem do tego że warto sobie odpuścić religię. Nie wierzę w to i tyle. Może nie jestem ateistą, ale na pewno nie wierzę w takiego boga jakiego starają się nam przedstawić główne religie.

Aha, jeśli chcesz się targować kartami 'inteligentnych ludzi' to powiem tak: jeden z moich profesorów ,inteligentny człowiek, w młodości pracował z pewnym noblistą, sam otwarcie przyznaje się do ateizmu. Inny, może już tak nie naciska, ale też widać że nie jest zbytnio wierzący, na studiach jechał na samych 5 i wyróżnieniach.
Jeśli chcesz się dowartościowywać inteligentnymi ludźmi, to droga wolna. Tyle że to nie ma sensu. Sztandarowym tego przykładem jest Niels Bohr, noblista, fizyk, który w swoich obliczeniach zawsze zostawiał miejsce dla "boskiego elementu", a z drugiej strony Albert Einstein, przedstawiać chyba nie trzeba, który wykłócał się z Bohrem o to że wszystko się da zapisać wzorem i że "bóg nie gra w kości"

sensi

2011-04-29, 08:35
ja czytam Biblię i wierzę w Boga, bo chcę. Można powiedzieć nawet, że moja rodzina była przeciwna, znajomi na początku uważali że zdziwaczałam. Jestem wolna, robię to, na co mam ochotę. I nikt mi nie wmówi że mam "zniewolony mózg".

BÃ...........³g

2011-04-29, 09:24

czarnylelo

2011-04-29, 09:34
Sądze iż wszystkim fanatykom religijnym powinno się zakazać sprzedaży ...antybiotyków! Skoro uważają że nauka to nic w porównaniu z Bogiem to niech on ich uleczy z gryp kataru i innych chorób!

paleciarz

2011-04-29, 11:01
ch*j tam w religie, ja wole narkotyki