18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mycie podłogi

GeorgeHarvey1 • 2024-03-20, 06:18

Przyjaciele czyšcioszki

Kirku34

2024-03-21, 23:31
A ja mam pytanie do panów Ukraińców. Jak tam rodziny? Jak tam martwe rodziny? Jak tam psychika i dom w którym wychowywaliście się. Jak tam wspomnienia z dzeciństwa zniszczone przez wojne? Jak tam brak obawy o jutro, dach nad głową lub jedzenie? Dobrze? Bo coś k***a się za bardzo wychylacie. Saszka moze szybko wypie**alać na front

darek1234

2024-03-22, 00:45
Kirku34 napisał/a:

A ja mam pytanie do panów Ukraińców. Jak tam rodziny? Jak tam martwe rodziny? Jak tam psychika i dom w którym wychowywaliście się. Jak tam wspomnienia z dzeciństwa zniszczone przez wojne? Jak tam brak obawy o jutro, dach nad głową lub jedzenie? Dobrze? Bo coś k***a się za bardzo wychylacie. Saszka moze szybko wypie**alać na front



Podejrzewam, że panowie Ukraińcy marzą, żeby to samo spotkało wszystkich pie**olonych kacapSSkich sk***ysynów

Szary_Jeleń

2024-03-22, 01:24
Dawno takiej dramy nie było :-D

LizTruss

2024-03-22, 22:43
Kirku34 napisał/a:

A ja mam pytanie do panów Ukraińców. Jak tam rodziny? Jak tam martwe rodziny? Jak tam psychika i dom w którym wychowywaliście się. Jak tam wspomnienia z dzeciństwa zniszczone przez wojne? Jak tam brak obawy o jutro, dach nad głową lub jedzenie? Dobrze? Bo coś k***a się za bardzo wychylacie. Saszka moze szybko wypie**alać na front



Na ukrainie niema żadnych panow to raz. Dwa - ukraina piszemy z małej litery bo to kurestwo a nie państwo.

Brsk3169

2024-03-22, 22:46
Widlarzy w Polsce jest już ponad 2 mln więc i na pewno cześć jest tu na sadolu. Napie**alają tą ukropską propagandę a cebulaki to łykają

majeńka

2024-03-23, 08:21
Nie proszę o zbanowanie konkretnego konta bo przy takiej ilości proxy to nie ma sensu: proszę o całkowite odcięcie Interneta na granicy z Kacapią!!! Bo tego spamu powyżej nie da się czytać.

Moncler2115

2024-03-23, 23:01
jeden ch*j czy ukrainiec czy ruski, k***idołkowi wyrwać żuchwę i zamordować rodzine

darek1234

2024-03-24, 11:58
majeńka napisał/a:

Nie proszę o zbanowanie konkretnego konta bo przy takiej ilości proxy to nie ma sensu: proszę o całkowite odcięcie Interneta na granicy z Kacapią!!! Bo tego spamu powyżej nie da się czytać.



Najgorsze, że te kacapSSKie durnie przeniknęły do Polski

Ppoolicjjaaa

2024-03-24, 16:58
garota napisał/a:

Wy się k***a do wojny szykujcie a nie nerwy strzępicie na sadolu.



a co twój wujek putler ci tak powiedział ruski kmiocie !

Amasimar

2024-03-26, 10:26
kefir123pl napisał/a:

z ciekawości zrobiłem lekki rekonesans, i generalnie nie ma żadnego kanału na telegramie o nazwie New factory pl, na tik toku jest użytkownik o nazwie sergey.mihaylovic, lecz nie ma żadnego filmu, a samo nagranie pochodzi z Rosji. Więc propaganda działa, polskie k***y i pelikany łykają wszystko jak leci, wystarczy pogratulować ruSSką



ch*jowy ten twój rekonesans bo filmik na TT był ale został zdjęty, a znalezienie kanału zajęłoby 20 sekund dziecku




Idź dalej lizać dupę komu trzeba :)