18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

My biedne czarne damy wam damy

~Velture • 2024-03-03, 01:16
Shaniqua, Lavasha i Dinnafina domagają się reparacji za 1.75USD które im policzono za dodatkowy sos.


Veni_Vidi

2024-03-03, 11:10
Kurczaki i arbuzy się skończyły...

Jarazz

2024-03-03, 11:32
blackburn napisał/a:

To jest idealny przykład tego jak prawo chroni debili. Ktoś Ci robi rozpie**ol w domu, firmie lub cie atakuje, powinieneś podejś zaj***łć z całej siły i wysłać do spania takiego debila (oczywiście licząc siły na zamoary). Ale nie bo taka k***a, potem wniesie sprawę do sądu, będzie chciała odszkodowania więc dość, że będziesz miał wyrok to jeszcze będziesz bulić, a to gowno dostanie jakieś pracę społeczne lub pouczenie za swoje wybryki. Zauważyłem, że im bardziej chroni się napastnika niż poszkodowanego, tym jest większa degrengolada. Ile razy słyszymy ,, Noo zajeb mi k***a, dawaj... " i nadal robi swoje, to juz wiesz ze drogę na komisariat zna na pamięć. Jak by można było przyk***ic takim raz drugi trzeci aby nos stał się płaski, to by się z 10 raz zastanowili czy warto....



Tak działa prawo. Jeśli zagrożone by było twoje zdrowie lub życie to można coś "zdziałać". Można się bronić, ale nie można robić krzywdy. To że ktoś Ci rozrzucił placki i Cię zwyzywał nie oznacza, że masz prawo mu najeb...

pa...........ł

2024-03-03, 11:50
Bardziej wyglądają mi na jakieś latynoski albo azjatki.

crookla

2024-03-03, 12:18
Jarazz napisał/a:

Tak działa prawo. Jeśli zagrożone by było twoje zdrowie lub życie to można coś "zdziałać". Można się bronić, ale nie można robić krzywdy. To że ktoś Ci rozrzucił placki i Cię zwyzywał nie oznacza, że masz prawo mu najeb...



rzucanie w moją strone krzesłami zagraża mojemu zdrowiu

Zbozny

2024-03-03, 12:21
Małpy ta rasa nigdy nie dojdzie do istoty myślącej

qhash

2024-03-03, 13:36
czarne ścierwo

mieszał

2024-03-03, 15:05
bleblebator1 napisał/a:

Chyba belgowie jednak wiedzieli co robią



A to nie Oprah Winfrey?

MarS_80

2024-03-03, 16:08
Małpy naprawdę są groźne, szczególnie w stadzie... :)

ProVVe

2024-03-03, 16:28
NIe moge takich rzeczy ogladac bo chcialbym najzwyczajniej te malpie mordy zastrzelic i kibicow stadnych z tylu... Zostawic z 3 niech niosa wiadomosc ze biali rozpoczeli polowanie i maja sie zachowywac

yaiba

2024-03-03, 18:48
Żodyn jeszcze w takim fast foodzie nie wpadł na to, żeby wziąć garnek wrzącego oleju i rozlać go po takich gamoniach.
Wbrew pozorom wrzący olej nie rozgrzewa a właśnie studzi zapał takiej chołoty.
Już w średniowieczu o tym wiedzieli doskonale

blackburn

2024-03-04, 22:10
Jarazz napisał/a:

Tak działa prawo. Jeśli zagrożone by było twoje zdrowie lub życie to można coś "zdziałać". Można się bronić, ale nie można robić krzywdy. To że ktoś Ci rozrzucił placki i Cię zwyzywał nie oznacza, że masz prawo mu najeb...



Zajebiście, właśnie z pomocą takiego prawa świat staje się lepszy, teraz to nawet uwagi nie możesz zwrócić bo ktoś sobie nie życzy. W ch*ju mam twoje nie życzę sobie... jakoś 30 lat temu ludzie się pilnowali na wzajem i było normalnie, odchyły były dławione w zarodku, teraz pełno w dupe lepszych i są skutki jakie są.