18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Muzyka z Indii

hardbot • 2012-12-27, 21:41
Naśladowanie piosenek z Indii czasem poprawia humor :mrgreen:

ph...........ks

2012-12-28, 12:31
@up.

W NIEPODLEGŁYCH Indiach żyje 170 mln muzułmanów. Pakistan to Pakistan a Indie to Indie.

Sz...........jk

2012-12-28, 16:24
Naucz się czytać, napisałem przecież, że w Indiach jest mniejszość muzułmańska, ale nie jest to kraj muzułmański. W ZSRR było od ch*ja muzułmanów, którzy stanowili mniejszość, nie powiesz mi chyba, że ZSRR było krajem muzułmańskim?

12% z 1,2 mld ludzi to nieco mniej niż 170mln... Te nieco wygląda jak ponad połowa populacji Polski, w Indiach jest około 140mln muslimów i to głównie w stanach graniczących z Pakistanem. Także nie spotkasz na każdym kroku muslima. W Chinach jest jakieś od 20 do 30mln muslimów, więc to też państwo Islamskie i słychać co chwile arabskie allah akbar? Jeśli kierujemy się mniejszością jako wyznacznikiem zagrożenia terrorystycznego i okrzykami Allah jest Wielki to Francja i Niemcy są już w tragicznej sytuacji. Tylko, że będąc u germańców nie słyszałem okrzyków i nie widziałem wysadzających się kebabów. To samo w Indiach, będąc tam w większości prowincji nawet nie zobaczysz muslima, a w dodatku Ci indyjscy są między sobą podzieleni na zwolenników Pakistanu i zwolenników jego podbicia przez Indie.

Islam jako religia agresywna jest zagrożeniem dla bezpieczeństwa wewnętrznego państw posiadających mniejszości muzułmańskie, ale nie czyni automatycznie tych krajów islamskimi. Nie wiem jak można w ogóle kojarzyć Indie z Islamem skoro to kraj hinduski...

Kolarz731

2012-12-28, 17:03
dałem 666 piwo. a poza tym, koleś nieźle naśladuje :D

chyba ty

2012-12-28, 17:10
k***a, a miałem to wrzucić na Sadistic...

nCore

2012-12-28, 19:05
Zendikar napisał/a:

@up.

Gdzie Ty łączysz Indie z "Allah Akbar"? Wypie**alaj na lekcje geografii.



A ja się pytam, za ki ch*j dostał ostrzeżenie? Taką dysgeografię k***a trzeba tępić do ch*ja wacława... piwo mu i ch*j!

Orissa

2012-12-28, 20:22

Lilithiell

2012-12-28, 22:19
co to za nuta, ktoś zna tytuł? :lol:

aopia

2012-12-28, 23:03
Bhangrowy styl indyjskiego popu. ;)

Gówniany uploader, nawet linku w bbcodzie nie mogłem podać, bo mi krzyczy, że trzeba przez uploader.
Piosenka: Panjabi MC - Mundian To Bach Ke

Beznickowiec

2012-12-29, 11:42
Lilithiell napisał/a:

co to za nuta, ktoś zna tytuł? :lol:



Panjabi MC - Mundian To Bach Ke

Cyrk

2013-01-01, 20:49
nCore napisał/a:

A ja się pytam, za ki ch*j dostał ostrzeżenie? Taką dysgeografię k***a trzeba tępić do ch*ja wacława... piwo mu i ch*j!

Tutaj jest cenzura na słowo 'wypie**alać' we wszystkich odmianach, bez względu na kontekst i powód. Trochę głupie, ale można przywyknąć...