18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

muzułmanin spalił chrześcijankę

Im...........ed • 2010-03-15, 12:40
Cytat:

W pakistańskim stanie Pendżab spalono żywcem 12-letnią chrześcijankę. Kiran George zmarła w wyniku poparzeń 80 proc. powierzchni ciała. Dziewczynka była służącą w domu muzułmanina. Syn właściciela zgwałcił ją, a żeby prawda nie wyszła na jaw uwięził. Ona sama obawiała się utraty pracy, jeśli doniesienie trafi na policję. Rodzina, żyjąca w skrajnym ubóstwie, poradziła jej zachowanie milczenia, ta jednak opowiedziała o zajściu swoim przyjaciółkom. Z zemsty syn pana domu oblał ją benzyną i podpalił. Do konającej córki wezwano rodziców. Powiedziano im, że był to wypadek w kuchni. Kiran była już w stanie agonalnym i zmarła po dwóch dniach w szpitalu w Lahaurze. Sprawę dziewczynki monitoruje Komisja Sprawiedliwości i Pokoju pakistańskiego episkopatu. Zajęła się nią też policja, ponieważ konająca zdążyła złożyć zeznania obciążające sprawcę.



No i co Wy na to?

Źródło: radiovaticana.org

Zjeb Genetyczny

2010-03-15, 13:04
A ch*j mnie Pakistan obchodzi, dla mnie to kraj 3 świata.

riot_

2010-03-15, 13:41
religia pokoju...

vass

2010-03-15, 14:23
Tylko co to ma do rzeczy, że była chrześcianką. Pedofil zgwałcił i podpalił biedną dziewczynkę. To jest ważne, a nie, że była jakiegoś tam wyznania.

Zjeb Genetyczny

2010-03-15, 15:04
@Pedofil zgwałcił i podpalił biedną dziewczynkę.

Co jaka musiała czuć się doceniona, że dziewczyna z biednej rodziny trafia na pierwsze strony gazet.

kavka

2010-03-15, 15:12
więcej tolerancji dla nich, przecież oni są "normalni" :P

vidisic

2010-03-15, 16:08
Muzułmanin tańczy tańczy tańczytańczy....
Muzułmanin gwałci gwałci gwałcigwałci...
Muzułmanin pali pali palipali...

Za walke z niewiernym medalik mu dali...

ne...........79

2010-03-15, 16:39
A taka bombke tam - taka z serii "z grzybkiem" i spokoj!!!!!!!!
Nie do pomyslenia co sie teraz dzieje na tym swiecie , zaslaniajac sie karta praw czlowieka "wdzieraja" sie w europe i wprowadzaja swoje prawa. Prawda jest taka ze meczetow w europie jest wiecej niz kosciolow tam...

erniii

2010-03-15, 17:17
a my na to jak na lato

Matuus

2010-03-15, 19:36
nekroskop79@
Może dlatego, że Europejczycy nie emigrują na wschód a bardziej na zachód?

BÃ...........³g

2010-03-15, 19:37
Prosze wszystkich pseudo-znawców Islamu o zapoznanie się z tym tematem.
Click

A co do tematu, co w tym szczególnego ?
Bo teraz moda na wyłapywanie Islamskich morderców bo chrześcijanie nie zabijają, są kurewsko potulni jak owieczki.
A ja tu nie widze by zabił w imie religi, więc pospolity morderca po co doszukiwać się tu dogmatów od razu :homer:

jonek00

2010-03-15, 19:58
a ja tam się cieszę, że istnieją jeszcze takie kraje jak pakistan. w norwegii czy austrii dostałby do końca życia ciepłe łóżko i 3 posiłki dziennie, a w pakistanie albo go powieszą, albo (gorzej dla niego) spędzi resztę życia w jakiejś klatce czy tam cholera wie czym.

vidisic

2010-03-15, 20:16
O Boże... masz racje... ale i tak nich*ja w Ciebie nie wierze :P :D

Kóba

2010-03-15, 20:28
I bądź tu człowieku k***a tolerancyjny dla tych zjebów arabskich :roll: :hitler: