18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Muzułmanie w Polsce

Ag...........ei • 2013-05-27, 23:20
Trafna wypowiedź widza superstacji na temat muzułmanów w Polsce spotyka się z bezczelną cenzurą

PękniętySłoik

2013-05-27, 23:27
Czego wymagać od propagowizji, w której guru jest paradowska, passent czy sierakowski.

brudny

2013-05-27, 23:35
Fakt faktem widz nie był przygotowany do dyskusji. Mimo tego że miał rację łatwo było go zgasić

Wilk0r

2013-05-27, 23:48
Brudny masz racje z tym że nie był przygotowany ale chodzi o to że za swoje zdanie został "uciszony" a podobno żyjemy w wolnym kraju. Bardziej mnie zadziwiło to że prezenter zachował się jak by miał przystawiony pistolet do głowy i musiał wypowiedzieć regułkę po tym co powiedział widz a mianowicie "nie stwarza żadnego zagrożenia jesteśmy krajem tolerancyjnym... "

LICH0

2013-05-28, 00:03
Ale pie**oli pan redaktor. Na drogach wjazdowych do Polski powinni ustawić znaki pt. "zakaz wstępu żydom i kozojebcom".

Z.G.O.N

2013-05-28, 00:07
Ciekawy jaki będzie tolerancyjny jak mu zgwałcą żonę albo podpalą chatę.

brudny

2013-05-28, 00:08
Wilk0r napisał/a:

został "uciszony"


No może to i dobrze bo się plątał. A wolał bym żeby takie poglądy reprezentował ktoś bardziej kompetentny.
Wilk0r napisał/a:

i musiał wypowiedzieć regułkę


No poziom tej stacji i tak jest żenujący

RockyWood

2013-05-28, 00:13
a bo to pierwszego tam tak wyciszyli myślisz? mało to tam już mieli problemów technicznych z podobnych powodów.. ktoś zaczął mówić na głos to co myśli 90% polskiego społeczeństwa ale poprawność polity... tfu! medialna musi być.


Jeden ciapaty islamista w Polsce to o jeden ZA DUŻO! WON!!!

Dz...........ak

2013-05-28, 00:15
ch*j z Superdtacją. Poza materiałami Mariusza Max Kolonko nie ma tam czego oglądać.

Wk***ił mnie uśmieszek tego, pożal się Boże, dziennikarza.



- Nie stwarza żadnego zagrożenia. Jesteśmy krajem tolerancyjnym i mam nadzieję, że absolutnie nie będziemy mieli nic przeciwko innym religiom, które również mają prawo funkcjonowania według Konstytucji.

Ciekawe co ten idiota powie, gdy jakiś Abdul mu żonę zgwałci, albo zdzieli w pysk za zbyt wyzywający ubiór ( w sensie - brak burki). Można sobie tolerować inne religie o ile ich wyznawcy będą łaskawi tolerować nas, innowierców. Islam nie toleruje i dlatego jestem za wypieprzeniem wszystkich jego krzewicieli z naszej ojczyzny.


bogdanznosa

2013-05-28, 00:42
k***a, zna ktoś z was w Polsce w ogóle jakiegoś? Ja znam tylko jednego, jest szanowaną osobą która pomaga aktywnie Polakom. Gdyby nie wizyta w jego domu nawet bym się nie domyślił jaką religie wyznaje.

rigsuit

2013-05-28, 00:50
@bogdanznosa
na początku wszystko pięknie ładnie, jest ich mało u nas, na początku są mili, później będzie ich więcej, i będą siać terror

bogdanznosa

2013-05-28, 00:57
Jest ich mało? Ich nie ma prawie w ogóle, a nie mało. Zamiast zajmować się jakimiś k***a Arabami, zajmijcie się tym poj***nym krajem.

Nihil

2013-05-28, 01:15
Nic dziwnego, że go wyłączyli. pie**oli głupoty.

ciapatych na razie tu mało w porównaniu do już straconych Niemiec czy W. Brytanii. Nie znaczy to, że nie ma problemu, ale żeby go wskazać ludziom, którzy tego nie rozumieją trzeba czegoś więcej niż jakiegoś tam fanatyzmu.

Panko

2013-05-28, 01:17
kali pić kali jeść, co się dziwić że go wyj***li jak pie**olił bez ładu i składu że chodzi o to że muzułmanie budują meczety i nawet chrześcijanie się przepisują :) a kto im k***a broni, najbardziej kretyński argument ze wszystkich możliwych, ,,są zagrożeniem bo brukselka" już do mnie bardziej przemawia

ni...........¼a

2013-05-28, 01:28
Poczytajcie o Czeczenach na Podlasiu a nie pie**olicie, że muslimów nie ma w Polsce! Białystok zaczyna być terroryzowany przez bandy turbanów :kupa: