18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Muzłumanin - książe z bajki.

boski_adonis • 2014-02-25, 01:05
Polka znalazla swego ksiecia : artykuł niestety z onetu...

Cytat:

Do tragedii doszło w sierpniu ubiegłego roku w mieszkaniu małżeństwa. Jak podaje serwis yorkshirepost.co.uk, 23-letni Farhad Sarfi miał zadać swojej ofierze - 21-letniej Orinie Morawiec - kilka bardzo silnych ciosów nożem w szyję i klatkę piersiową.

Podczas śledztwa ustalono, że para poznała się w Lewisham College, gdzie Polka studiowała turystykę i administrację. Po ślubie w 2012 roku kobieta przeszła na islam.

Prokuratura twierdzi, że 21-latka była bardzo kontrolowana przez męża. Regularnie miało dochodzić do kłótni o jej zbyt wyzywający makijaż. Morawiec musiała też w sekrecie spotykać się ze znajomymi.

W londyńskim sądzie można było usłyszeć, iż mężczyzna popełnił zbrodnię, gdyż bał się, że młoda żona się z nim rozwiedzie. W jego przypadku oznaczałoby to deportację z Wielkiej Brytanii.

23-latek nie przyznaje się do winy. Proces jest w toku.




żródło : http://wiadomosci.onet.pl/wielka-brytania-i-irlandia/wielka-brytania-afganczyk-zabil-polke-bo-bal-sie-deportacji/j2j8z

Alexia_Azure

2014-02-25, 12:55
Niechby Polki wychodziły za polaków, turczynki za turasów, a brytyjki za brytyjczyków. I spokój. Jestem w Anglii, mam koleżanki(głównie w pracy), co są jak nie z kurdem to z brytolem. Blehh.

Majozen

2014-02-25, 13:03
Dobrze jej tak. Zachciało się ciapaka, to niech teraz cierpi. Takich nie szkoda...

dmnunited

2014-02-25, 13:56
Cytat:

W londyńskim sądzie można było usłyszeć, iż mężczyzna popełnił zbrodnię,



Cytat:

23-latek nie przyznaje się do winy.



k***a logika....

Y0SH

2014-02-25, 13:58
"Wielka Brytania: Afgańczyk zabił Polkę, bo bał się deportacji? " wiesz co to tytuł k***a? Prawie nie usunąłeś informacji...

tonieja

2014-02-25, 14:32
ożenić się można z kobietą, a ta głupia c**a wyszła za mąż za ciapatego szmaciarza

Aglehareee

2014-08-21, 15:35
No i tak się kończy przygoda z muzułmaninem . Kobiety,które nic nie wiedzą o islamie ( jaka będzie ich pozycja po ślubie ) wychodza za muzułmanów i potem się dzieją takie rzeczy . Trzeba o tym mówić, żeby pokazać jak muzułmanie traktują niewiasty (przestroga ).