18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Muzeum Mikrosamochodów

Czesiek181 • 2012-09-08, 01:08
Cytat:

The Bruce Weiner Microcar Museum is a museum in Madison, Georgia, United States that holds the largest single collection of microcars in the world. The museum collection is primarily focused on microcars from the late 1940s to pre-1964 range with engine sizes of 700cc or less and two doors or less.
The museum was created by Bruce Weiner, an executive of Dubble Bubble, who started collecting microcars as a hobby.

















Resztę pie**olnę w Komentarzu


Zrodlo

mr_9mm

2012-09-08, 13:08
Znalazłem jakiś stary nr gazetki Top Gear, tam jest opisane to muzeum.
Ten dragster ma 700KM.
:edit:
Auto na drugim zdjęciu w komentarzach, zostało wypożyczone dla autora artykuły w tej gazecie.
Jeździł sobie do restauracji, parkował przy stoliku i jadł obiad.
Albo wjechał do supermarketu i sobie ciągnął to auto jak wózek.
Albo jechał sobie drogą, za nim jakiś 18-to kołowiec i nagle mu silniczek zgasł (przegrzał się).
Auto ma 5KM i prędkość max 60km/h (na papierze). Nadwozie wykonane z włókna szklanego.

Emtecc

2012-09-08, 13:16
Pamiętam, że za dzieciaka, do mojego dziadka przyjeżdzał jakiś kolega tego typu pojazdem...oczywiście nie tak zadbanym i odpicowanym, to raczej taki stary fiat wśród mikrusów był...zapomniałem w sumie o tym, teraz mi się przypomniało.

Dopek

2012-09-08, 15:32
A gdzie maluch ?

Qudi79

2012-09-08, 16:01
tak sadystycznie podejdę... wypuśćcie te "auta" na polskie drogi. Ciekawe, które wytrzyma 50 km księżycowej powierzchni :)
Albo i bardziej mnie poniesie - czołówka takim "autem" z rowerem grozi szpitalem hahahaha! I nie dla rowerzysty!