18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mutikulti w praktyce

PogromcaDziewic • 2013-05-09, 14:27
1 maja w czeskim Przerowie (kraj ołomuniecki) odbyła się demonstracja narodowej Robotniczej Partii Społecznej Sprawiedliwości (cz. Dělnická strana sociální spravedlnosti, DSSS), którą usiłowała zakłócić lokalna mniejszość cygańska. Do protestujących Cyganów postanowili dołączyć “antyfaszyści”, dla których wspólny protest nie potoczył się jednak po ich myśli.

Czeskie media poinformowały, że podczas demonstracji DSSS policja zatrzymała dwóch Cyganów w wieku 39 i 22 lat, którzy… brutalnie pobili usiłującego protestować razem z nimi “antyfaszystę”. Młodego przeciwnika nacjonalistów, który został pobity i skopany do nieprzytomności, przewieziono do szpitala pod eskortą policji.

Nie wiadomo dokładnie, co było powodem pobicia. Jedna z przyglądających się zdarzeniu Cyganek powiedziała dziennikarzowi portalu Denik.cz, że pobity anarchista to “zwykły ćpun, który dziwnie wymachiwał rękami”, w związku z czym zatrzymani Cyganie zapewne musieli się bronić. Atak na “antyfaszystowskiego” działacza miał miejsce w jednej z ulic 20 minut po wyruszeniu pochodu czeskich narodowców; Cyganów kopiących leżącego i nieprzytomnego już anarchistę odciągnął oddział prewencji.

Do podobnych zdarzeń dochodziło już wcześniej podczas “wspólnych” i rzekomo antyrasistowskich demonstracji mniejszości cygańskiej z “antyfaszystami” w Czechach. Brutalne zderzenie z multikulturalizmem to zresztą domena nie tylko czeskich “antyfaszystów” – wiele zbliżonych sytuacji miało miejsce np. w Niemczech.





Tutaj źródło http://www.autonom.pl/?p=5586

Chleb razowy

2013-05-09, 14:35
Pierwszy przypadek w historii, kiedy Cygan zrobił coś pożytecznego.

ProVVe

2013-05-09, 14:36
Chleb razowy napisał/a:

Pierwszy przypadek w historii, kiedy Cygan zrobił coś pożytecznego.




Ale nie łudźmy się... Zrobili to nieświadomie... :amused:

Shaggy93

2013-05-09, 14:53
a ja żałuje że nie moge dać 2 piw. za skopanego idiote i za zamkniętych cyganów ... z drugiej strony ciekawe czy dalej będzie biegał i wrzeszczał o równości :)

slapdash

2013-05-09, 15:17
Będzie dalej wrzeszczał o równości. Jakoś to sobie zracjonalizuje i będzie to samo dalej.

~Velture

2013-05-09, 16:21
Mózg rozj***ny.... To k***a dla mnie dosłownie paradoks... aaaaaa głowa mnie boli!!!!!

nakimesis88

2013-05-09, 19:23
Równość, taka piękna idea. Wszystko wina policji, która zakłócała pokojowe zamiary cyganów.

ballandars

2013-05-09, 19:28
Jednych i drugich w kosmos wyjebac. Amen.

DawidJDM

2013-05-09, 19:30
Dobrze sk***ysynowi !! Niech teraz "broni" jakiś ciapatych to może lewusa ukamienują. Bardziej dosadnie już chyba nie można zobrazować bezsensowności działań "antyfaszystów", k***a czy oni mają oczy i mózgi do analizowania tego co się stało ?

Olasty

2013-05-09, 19:38
Lewaków to nawet już cygany jadą :D

konował

2013-05-09, 19:40
Tak bardzo kocha tych j***ny brudasów. To proszę bardzo. Ma za swoje. Jak mój przedmówca mówi. No k***a lepiej nie da się pokazać do czego doprowadzi ta j***na tolerancja.

adekniejadek89

2013-05-09, 19:40
tak się cieszę, że wszystkim wyżej dam po piwku.
Cygan napie**ala przyjeba. Bijcie w dzwony i świętujmy. Życie jest piękne 8-)

adekniejadek89

2013-05-09, 19:43
@up

spokojnie, też dostaniesz browarek

Sudecki

2013-05-09, 19:53
Antyfaszyści są tak ch*jowi, że już nawet dostają wpie**ol od Cyganów, których zresztą bronią.


Swoją drogą strasznie tłusty ten zatrzymany, chyba czas mu zmniejszyć zasiłek, bo to niezdrowo :(