18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Muten Rōshi on istnieje

Vendal • 2012-11-16, 19:31
Ciekawe czy umie napie**alać kame-kame-ha?


Vendal

2012-11-18, 01:08
rusofil napisał/a:

Znowu to gówno. Nie poj***ły się komuś strony? To nie są besty, kwejk czy inna syfiasta strona, by wrzucać takie barachło. Won.



Jak się siedzi cały czas przy garach to się nie wie co dobre.

rusofil

2012-11-18, 05:33
Khan3 napisał/a:



Barachło to ty, idź lepiej dokończ bobovite



Nie rozumiem, o co wy, gimnazjaliści, się tak spinacie? O jakąś głupią bajkę? Nie sądzicie, że czas dorosnąć?

Vendal napisał/a:



Jak się siedzi cały czas przy garach to się nie wie co dobre.



No właśnie, dlatego musisz skończyć robienie tego. Może wtedy dorośniesz, dzieciaczku.

ravp

2012-11-18, 05:50
Nie wiem czemu, ale niespecjalnie podobał mi się Dragon Ball. Według mnie, o wiele lepszy był Yattaman czy Gigi La Trottola (jedna z najśmieszniejszych kreskówek (czy jak to się tam nazywa) jakie widziałem). Dragon Ball zawsze mnie wk***iał, że jedna walka trwała 10 odcinków, z czego 4 nie obejrzałem i potem nie wiedziałem o co chodzi.

Zihat1

2012-11-22, 00:14
rusofil napisał/a:



Nie rozumiem, o co wy, gimnazjaliści, się tak spinacie? O jakąś głupią bajkę? Nie sądzicie, że czas dorosnąć?



No właśnie, dlatego musisz skończyć robienie tego. Może wtedy dorośniesz, dzieciaczku.



Nie rusofil , to nie gimbusiarnia, bynajmniej nie Ci co mieli szansę oglądać DB w tv. Nie zrozumiesz tego, bo było to w czasach gdzie pewnie ssałaś/eś jeszcze mleko z cycka.
Pomijając już to, że DB samo w sobie jest genialne w wielu aspektach (moim zdaniem ), w czasie kiedy leciało w tv nie miało właściwie konkurencji bo prócz DB jedyne co puszczano to gówniane uszatki itp. Każdy odcinek DB oglądało się z ciekawością (no dobra te nudne też były, ale niewiele takich było) teraz pozostał sentyment do tej serii.
Ten co nie oglądał przynajmniej tych 20 odcinków nie ma zielonego pojęcia co to jest DB, a w teraźniejszej dobie setek tysięcy bajek w tym anime prawdopodobnie okazji na zrozumienie tego nie będzie miał