18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mustang Race 2011

wgemi • 2011-02-06, 01:12
coś dla kinomanów i fanów aut palących galony zamiast litrów ! a tak pozatym to trzeba przyznać ze krecone niczym amerykańska kinowa produkcja.... no i harry potter na końcu :shock:

mcmt

2011-02-06, 17:30
Poza mocnym silnikiem (nie znaczy dobrym) nie ma nic w tym aucie. Niektórym się podoba jeszcze wygląd. Prowadzi się TRAGICZNIE. Amerykański produkt, dobrze sprzedająca się legenda pokroju McDonaldsa i KFC.
Większość scen kręcona w Poznaniu.

.:...........:.

2011-02-06, 17:41
mcmt napisał/a:

Większość scen kręcona w Poznaniu.


Dopiero po tym komentarzu skusiłem się na włączenie tego filmiku.

kaspa01

2011-02-06, 17:45
Miałem okazję prawie się rozj***ć takim gt 500, ten diabeł potrafi nawet przy 120 km/h zacząć palić gumę jadąc w trasie

nikos

2011-02-06, 17:49
mcmt napisał/a:

Poza mocnym silnikiem (nie znaczy dobrym) nie ma nic w tym aucie. Niektórym się podoba jeszcze wygląd. Prowadzi się TRAGICZNIE. Amerykański produkt, dobrze sprzedająca się legenda pokroju McDonaldsa i KFC.
Większość scen kręcona w Poznaniu.



tak, tak wiemy tylko BMW jest piękne i boskie a reszta to ch*jnia z grzybnią

DrBejbe

2011-02-06, 18:42
jakbym miała takie cudo nie potrzebowałabym seksu, ten dźwięk mmm!

Dannyk

2011-02-06, 18:56
~mcmt ale przyznaj, że dźwięk silnika ma świetny. Te "bulgotanie" jest przezajebiste.

TheVerylukasz

2011-02-06, 19:05
Ludzie k***a podniecają się j***nymi betami, że żal dupę ściska. Większość i tak kupuje 20/30 latki wmawiając sobie, że jest to niemiecka technologia i pojeździ drugie tyle ;/ Prawda jest taka, że to jedyne auto na które ich stać z ciut mocniejszym silnikiem, które ma napęd na tył. Nie wiem czemu w Polsce panuje taka moda na te Be eM Wej (tak wymawiają ukraińscy robotnicy xD)

Sister2291

2011-02-06, 19:12
@up ja tu nie mowie o e36 ktorym wozo sie wiesniaki, tylko o prawdziwych BMW typu M5 i M6, ale ameryke to nawet e36M albo 328 juz zjada

@up, nikos dobrze ze sie zgadzamy

mcmt

2011-02-06, 19:54
dannyk1 napisał/a:

~mcmt ale przyznaj, że dźwięk silnika ma świetny. Te "bulgotanie" jest przezajebiste.


No niby tak, ale to tylko kwestia głównie tłumika. V8 i V10, zwłaszcza te niskoobrotowe, ogólnie fajnie się słucha - ale mi nie na dźwięku zależy a na osiągach.
Jedyne szybkie auta z amerykańskich produkcji to Ford GT i Dodge Viper ACR (po przeróbkach). Przykro mi niszczyć niektórym ich świat dziecięcych marzeń, ale reszta na każdym torze zostaje daleko za murzynami...

R3M3K

2011-02-06, 19:54
@Sister2291 powiem ci coś odnośnie BMW, jest to marka która tylko w Polsce ludzie tak chwalą. Nigdzie indziej nie jest to tak popularne i kultowe auto.
A co do mocy M5 czy M6 to bym polemizował. bo to są seryjne mustangi. to one i tak są mocne ale to nie to co np. jest Mustang GT500 super snake, no z którym beta żadna nie ma szans :)

Tyler.

2011-02-06, 20:08
Xenomorph08 napisał/a:

W garażu? ja bym w garażu zamknął moją starą, a to bym trzymał w sypialni.



Zal mi ciebie :homer: , ja swoja trzymam w kuchni

Dannyk

2011-02-06, 20:22
mcmt, z BMW najbardziej cenię sobie model 850i. To takie moje przyziemne marzenie...

mcmt

2011-02-06, 20:28
8er są rzeczywiście ładne i unikalne. Swojego czasu sam się rozglądałem za 850.

Wracając do hamerykanów, którymi da się jeździć, dodałbym jeszcze Forda Focus'a RS. Lubić nie trzeba, ale oddać hołd za osiągi jestem zmuszony.

ithat

2011-02-06, 20:50
Wk***ia mnie pisanie ze bmkami rozbijaja sie tylko wiesniaki..... to takie pie**olenie typu, ze jak ruda to k***a. Sam jezdze e36, nie biore kazdego zakretu bokiem czy ch*j wie jak, nie wyprzedam na 6 itp, nie zapie**alam 150 na zabudowanym, nie mam wj***nej jakiejś wiesniackiej tuby i nie puszczam upcys dupcyc zeby mnie bylo slychac z km itp a gdzie nie wejde na forum to zaraz jakis ch*j co jezdzi pksem albo pociagiem musi pisac ze bmkami to tylko dresy i wiesniaki jezdza. ch*j PRAWDA. Tacy sami kierowcy jezdza fordami, fiatami,volkswagen itp, w kazdym aucie trafi sie kondon ktoremu jak sie powie " ty nie wyprzedzisz tej ciezarowki" to bez zastanowienia wpie**ala sie na lewy i gaz opor. Tyle mam do powiedzenia, tak wiem ostry bulwers, ale musialem to napisac....