18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Muslimy szturmują brytyjskie szkoły

jarzembina • 2013-06-04, 20:26
Pokrótce, bo nie będę tłumaczył słowo w słowo całego tekstu, który w języku Szekspira jest dostępny tutaj: http://www.examiner.com/article/british-schools-drop-holocaust-from-history-lessons-so-as-not-to-offend-muslims

Z powodu muzułmanów z brytyjskich szkół wycofywane są z lekcji historii informacje o holokauście i krucjatach, żeby nie obrażać muzułmanów, ze stołówek wieprzowina (85 na 90 szkół w Londynie), a na pozostałych lekcjach nauczyciele mają obowiązek zaznaczać, które osiągnięcia zostały dokonane przez ciapatych (np. algebra i koncepcja liczby zero, która co prawda była znana już w Indiach, ale ciapaci mają to w dupie). Ponadto w jednej ze szkockich szkół podstawowych dzieciaki odbyły przymusową wycieczkę ("were required to visit") do meczetu, gdzie złożyły wyznanie wiary muzułmańskiej (shahada) razem z całym islamskim rytuałem wudhu, w którym jest na przykład o tym, że "Nie ma innego boga niż Allah, a Mahomet jest jego prorokiem". Można niby mówić, że jak nieświadomy dzieciak może zadeklarować wiarę - zapytajcie katolickich księży :diabel:
Jak to mówi lubiany dziennikarz "Takie są fakty", a ocenę i interpretację zostawiam czytającym.

Z tego co szukałem to nie było, a jak było to wiadomo co.

Dupa_Zza_Krzaka

2013-06-04, 20:35
No i dobrze. Niech sobie niszczą kraj od środka, a jak już będą błagać o pomoc to się wypniemy jak oni na nas w 39'

kamykpro

2013-06-04, 20:40
tylko chodzi o to ze my będziemy następni, większość naszego kraju to tępe i bezmózgie osoby których rodzice wychowali na p*zdy a nie na ludzi. Liczę na kibiców i militarnych że razem ogarniemy to gówno bo na pedałów w rurkach nie ma co liczyć.

Jopas91

2013-06-04, 20:52
Brudasy dawno już nie mialy

Ptoon

2013-06-04, 20:52
Przeczytałeś komentarze do tekstu, który wstawiłeś? Jedna kobieta, o polsko brzmiącym nazwisku, podaje tam stronę, na której jest napisane dlaczego to co wstawiłeś to bullshit ( http://www.snopes.com/politics/religion/holocaust.asp ) zaglądnąłeś tam? Czy po prostu jak zobaczyłeś temat o ciapatych to wstawiłeś na sadistica żeby ludzie ponapie**alali i dali trochę piw?