18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Musisz przestać grać w grę

Vinsix • 2014-02-03, 10:27


Kto by się spodzewał :roll:
W sumie wiadomo, że za wszystkim stoją :kupa:

johnnybgoode

2014-02-03, 15:47
kkndkkndkknd napisał/a:



Za sztandar ginęli Polacy polaczku, więc niech Cię nie dziwi, że szacunek do tych barw i ich kolejności zobowiązuje.



o k***a, Polacy ginęli tylko dlatego, żeby później jakiś cieć czuł się dumny z wyśmiewania jego kraju w ch*jowym komiksie.

fyrku

2014-02-03, 15:50
Forgesse:
Większy ubaw dałeś mi Ty, niż tamci spinacze "flaga-barwa-orzeł". Bo nie ma jak "hejtować", pisać dużą czcionką i poprawiać inne osoby, samemu robiąc z siebie kretyna. Można podciągnąć, że owe wyrazy u Ciebie wygladają np. gineli, płoneli, kleli. Poprawiaj innych dalej, niezły ubaw :)

Empirial

2014-02-03, 15:53
gównominati? twierdzicie że za wszystkim stoją żydzi?



KMD

2014-02-03, 16:00
Pytanie: W co grała Polska? Symulator farmera cebuli?

DrAres

2014-02-03, 16:09
KMD napisał/a:

Pytanie: W co grała Polska? Symulator farmera cebuli?


Nie, w symulator gimbusa. Jako ciekawostkę podam fakt, że to Hiszpania i Holandia uprawia najwięcej cebuli.

ne...........fi

2014-02-03, 17:30
Co do kłótni o barwy i patriotyzm to większość polskich powstań było przegranych, a ludzie umarli bezsensowną śmiercią. Mam doceniać głupie zachowanie innych? Jeśli teraz połowa 16-35 latków umrze podpalając się pod sejmem aby zmusić rząd do zmiany i nic się nie zmieni poza zmianą demografii na regresywną (co jest ch*jowe dla pozostałych żyjących obywateli) to też mam wysławiać ich "poświęcenie"? I czy mam szanować lub walczyć za kraj który mnie tak ostro jebie w dupę na każdym kroku?

thez

2014-02-03, 17:39
@nestofi

A co Cie tu trzyma?

Śmiać się można z wszystkich, byle inteligentnie. A odwrócenie kolorów jest beznadziejne. I co, że trolling? Jakiś bałwan napisze, że coś jest trollingiem i już jest super i trendi? Jakoś inne kraje maja w porządku flagi. A my mamy się śmiać, że przedstawia się nas jako Monako, albo Indonezję. A co my mamy z nimi, albo oni z nami wspólnego? Może jakby dorzucili kilka pasków i gwiazdek do tej kulki to byłby jeszcze lepszy trolling?

Ti...........ch

2014-02-03, 18:04
kkndkkndkknd napisał/a:



Za sztandar ginęli Polacy polaczku, więc niech Cię nie dziwi, że szacunek do tych barw i ich kolejności zobowiązuje.



To jaki kolor jest na górze cwaniaku?

St...........on

2014-02-03, 18:31
elBiaauawy napisał/a:

Standardowo pierwszy kretyn już się wychylił z barwami narodowymi..




Kretyn to cię spłodził, ukraińcu z rzeszowa...

Brzydkii napisał/a:

Typowe cebulaki. Śmiać się można z każdego tylko nie z siebie. Najlepiej wyjedźcie z kraju i tak was nikt nie lubi.



Cebulak to Ty jesteś, bo to żart na poziomie cebularza...

Śmiać się można i z siebie jeśli żart jest na poziomie, a ta k***a ewidentnie przekręca polską flagę ale tak sobie tłumacze że to zemsta , że w '49 wparowaliśmy im z Ruskimi do Berlina (dzisiejszego Turkishstanu) hue hue hue...


1949 Bitch!

Ratilt

2014-02-03, 19:13
@Up
W 1949? A ja myślałem że wojska wkroczyły w 1945 :facepalm:

Vinsix

2014-02-03, 19:24
Oj ludzie, ludzie :roll:
I po co te kłótnie ?
Komix powstał tylko i wyłącznie w celach humorystyczno-rozrywkowych więc po co doszukiwac się jakiegoś drugiego dna, ukrytego przesłania ?
Co to ma być do wuja chafla ? Sadol czy jakaś kompania Macierewicza ?

Polandball

2014-02-03, 19:35
@Ratilt

chyba mu chodziło o blokadę berlina w 1949...

ale kto komunistę zrozumie...

Poza tym @alexandrus nie rozśmieszaj mnie - państwa zachodu GÓWNO OBCHODZI Polska tak samo wtedy, jak i dziś.
Od 1573 jesteśmy pucybutem innych państw na arenie międzynarodowej - jak można nas jeszcze bardziej upokorzyć?

DuckDodgers

2014-02-03, 20:02
kkndkkndkknd napisał/a:



tak ginęli, ostatni jeszcze w czasie II WŚ jeśli już musisz wiedzieć i z powodu ich odwagi i poświęcenia jestem dumny, a ty nie szprechasz ani razgariwajesz...



To weź okaż trochę szacunku do języka polskiego o który twoi przodkowie ginęli i do k***y nędzy zaczynaj zdanie z wielkiej litery.

The.prophecy

2014-02-03, 20:11
kkndkkndkknd napisał/a:

Cię



A ty masz jeszcze do niego szacunek?