18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Musilm, odłóż to!

krzyks • 2017-01-26, 16:19
Aa..aa..aa.... zabierz tego psaaa! :mrgreen:



Muzułmanin uchodźca dokonał kradzieży w markecie. Odmówił odłożenia kradzionej rzeczy... i zaczęło być ciekawie. 8-)

mit2

2017-01-26, 21:18
Za dużo się z nim pieprzą. Jedna kulka i spokój.

Dagnir

2017-01-26, 21:51
A jakby mu teraz ujebac lape to uznaliby to za akt rasizmu czy wyciagniecie reki do ich kultury?

Magnic

2017-01-26, 22:21
Drze się jakby go ktoś wodą z mydłem oblał :-D

gremlin1982

2017-01-26, 22:30
Ale mi ten film poprawił chumor :-D

mit2

2017-01-26, 23:36
gremlin1982 napisał/a:

chumor
chumor
chumor


:shock:

lemon43

2017-01-26, 23:37
moje serce się raduje, gdy policjant ciapatego butuje

loelo

2017-01-27, 00:18
Drze morde jakby się świnia na niego co najmniej rzuciła a nie pies

Karaluszy

2017-01-27, 00:36
@DzidaZawodnik
ch*j nie niemiecki
to jest malinois - owczarek belgijski. W dodatku nie sprawil sie najleliej ani pies ani przewodnik psa. Pies powinien byc dawno puszczony i bez problemu zmiesc szmaciarza na ziemie.
Nie w takich warunkach te psy pracuja i robia rozpie**ol.

Leci piwko a nawet krata, pieski i szkolenia IPO od zawsze mnie jaraly

Loaloa

2017-01-27, 04:14
Macie tu pie**olone sadolowe ameby. Nie żaden muslim, tylko przaśny, cebulowy kierowca ciężarówki zacząl odpie**alać w sklepie na stacji benzynowej i został przywołany do porządku.

Wklejem link, bo wyskakuje mi komunikat, że sadolowy uploader go nie obsługuje

http://youtu.be/iOlg8aAGQH8

Cytat:

Za dużo się z nim pieprzą. Jedna kulka i spokój.



Cytat:

Przyrównać do zwierzęcia to obraza zwierząt... j***ne ameby. Kiedy ten świat się opamięta i skończy z idiotyczną i przekłamaną tolerancją...



Cytat:

Krata piwa dla policjanta za te buty



Cytat:

Ooo dobry burek i spoko policjant. Ahhhh zrobił ten filmik mi dzień. Pieskowi powinni pozwolić dokończyć zabawę



Cytat:

Moim skromnym zdaniem można było to zakończyć zdecydowanie szybciej, a do sprzątania wystarczyłaby tylko mokra szmata i czarny worek.



Cytat:

No to jest k***a popie**olone!!!
SKANDALICZNE ZACHOWANIE POLICJI!

Pies mogl sie czyms zarazic!



Cytat:

Powinno się takich mielić ze zdechłymi świniami i dawać na stołówkę do więzień dla ciapatych. Ciekawe jak bardzo wierzący by się okazali.



Cytat:

Jestem wrażliwy na dźwięki i stwierdzam, że to, co się przez większość filmiku drze, to nie człowiek



Cytat:

Za dużo się z nim pieprzą. Jedna kulka i spokój.



Cytat:

A jakby mu teraz ujebac lape to uznaliby to za akt rasizmu czy wyciagniecie reki do ich kultury?



Cytat:

Drze się jakby go ktoś wodą z mydłem oblał :-D



Te komentarze są cudowne. Widać, że jesteście prawdziwymi sadolami. Brudasa i ścierwo wyczuwacie na kilometr. Dawno się tak nie ubawiłem czytając komentarze sadolowych polaczków z taką bezwzględnością jadących po butowanym przez niderlandzkiego policjanta polaczku. Poprawiliście mi humor na cały weekend. Dodam ten temat do ulubionych.

Cytat:

moje serce się raduje, gdy policjant ciapatego butuje



Policjant butuje polaczka, moje serce się tym bardziej raduje.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

mutuaL

2017-01-27, 04:52
@Loaloa

wybiło mi szambo, przyjedziesz wypompować swoimi ustami ? jeden pieron czy zasysasz szambo czy murzyńskie kule