18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Murzyni nadciągają aby wzbogacić naszą kulturę

Patriotyczny • 2014-03-14, 11:33
Taki widok w Afrykańskich państwach to norma, ponieważ cech*je je największa przestępczość na świecie tzn. najmniejsze poszanowanie europejskich praw człowieka przez obywatela. Białym zaleca się, żeby w nocy w ogóle nie wychodzili na ulicę. Mimo wszystko to nam, najbardziej tolerancyjnym ludziom na świecie czyli Europejczykom każe się być jeszcze bardziej tolerancyjnym. Przypomnę Murzyni czy nawet Arabowie dostają w naszych krajach takie prawa i przywileje o których my w ich krajach możemy sobie tylko pomarzyć.

TRQPL

2014-03-14, 11:35
"Polska jest krajem cywilizacji chrześcijańskiej i łacińskiej; krajem cywilizacji białego człowieka. Nie pozwolimy, by nasze dziedzictwo zastąpiła kultura buszu i bambusa. Dla dobra wszystkich - i białych, i kolorowych - rozdział cywilizacyjno-kulturowy musi zostać zachowany, a każdy winien żyć tam, gdzie umieściła go ręka Najwyższego".

Br...........ki

2014-03-14, 11:50
Ale to z nas Anglia nie jest zadowolona, araby już ok.

Może gdybyśmy na ulicach Anglii tak jak oni krzyczeli "j***ć wielką brytanie" to może mielibyśmy większe prawa

le...........65

2014-03-14, 12:15
Ameryki nie odkryłeś :roll:

Sebbi

2014-03-14, 14:25
Polska jest krajem cywilizacji łacinskiej oraz chrzescijanskiej.
Jednak te wszystkie wartosci zostaly odwrocone dlatego Araby i Murzyni nas zalewaja i maja nas w dupie w Europie. Gdyby kara smierci albo taka chlosta jak na obrazku zostala utrzymana juz dawno bysmy pozbyli sie problemu. To co jest pokazane na obrazku u nas np. jako w kraju rozwinietym byla Gilotyna, Powieszenie, rozstrzelanie.

blachahaha

2014-03-14, 20:28
"Murzyni nadciągają aby wzbogacić naszą kulturę" Przecież Europa ma (właściwie to miała) najlepszą kulturę na ziemi. Podbiliśmy świat, z naszych osiągnięć korzystają inne kultury które i tak zostają coraz bardziej wypierane przez naszą Europejską kulturę. Inne rejony jak Afryka, bliski wschód, daleki wschód oraz ameryka by dalej wojowała na pałki gdyby nie kultura Europejska. (Do autora tematu nic nie mam. Żeby tu nikt tu nie skakał po mnie że to ironia itp, itd)
Normalnie chyba zacznę wierzyć w kamre, rozj***liśmy bliski wschód i afrykę to teraz oni nas rozjebią.

My i tak mamy dobrze bo przez nasze "Zacofanie" nie tolerujemy Unii i ich ideologi co chroni nas przed utratą cywilizacji. Nadejdą czasy kiedy to Wschód będzie ten bardziej cywilizowany.

Pasikoniol

2014-03-15, 00:00
up@ ale to na prawdę jest ironia :roll:

blachahaha

2014-03-15, 01:02
@Pasikoniol
No wielkie dzięki. Jestem twoim dłużnikiem.

Browaryt

2014-03-16, 21:58
@up jak widze tego kota :D