18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Murzyni i ich honorowa walka

BialyPolak • 2013-08-14, 05:10
Oszczędzę sobie komentarza, pozostawię go Wam.




Yeebunny

2013-08-14, 13:58
Wszedł na ich teren łowny, a dla stada się to nie spodobało..

pepekolo

2013-08-14, 17:59
WHY ???

Because I'm White?!?!


Nigdy nie przypuszczałem, że do tego dojdzie....taki wstyd...

Srasłkasz

2013-08-14, 18:00
Tak to jest jak się wchodzi do dżungli eheeem... znaczy się na teren czarnych.

hulliken

2013-08-14, 18:01
Każdego po kolei w pojedynke dopaść i wszystkie kończyny połamać za takie coś.

głodny_toster

2013-08-14, 18:03
Ja się dziwię, ze jeszcze Ku Ku Kux nie urządził sobie polowania na zwierzynę :shock:

Nizaryta1

2013-08-14, 18:12
Widzicie jeden filmik w którym czarni są tymi "złymi" i już wmawiacie sobie że są gorsi, nie są, mnie też pobili czy to cyganie czy Polacy ale nie płaczę i nie robię z tego afery jak te lewackie k***y z SLD.

Biali też potrafią pobić białego czy czarnego na śmierć w grupie a tutaj zrobili to akurat czarni z białym a wy już że to wina koloru skóry nie to wina debilizmu konkretnych ludzi i ich wychowania, jeśli chcecie mieć poglądy naukowe a nie pseudonaukowe to radzę poczytać książki a nie obrażać ludzi w internecie i wsadzać wszystkich do jednego worka.

głodny_toster

2013-08-14, 18:14
Nizaryta1 napisał/a:

Widzicie jeden filmik w którym czarni są tymi "złymi" i już wmawiacie sobie że są gorsi, nie są, mnie też pobili czy to cyganie czy Polacy ale nie płaczę i nie robię z tego afery jak te lewackie k***y z SLD.

Biali też potrafią pobić białego czy czarnego na śmierć w grupie a tutaj zrobili to akurat czarni z białym a wy już że to wina koloru skóry nie to wina debilizmu konkretnych ludzi i ich wychowania, jeśli chcecie mieć poglądy naukowe a nie pseudonaukowe to radzę poczytać książki a nie obrażać ludzi w internecie i wsadzać wszystkich do jednego worka.




k***a... ludzie chcą sobie poużywać i powyzywać murzynów a ty psujesz zabawę!! Wstydź się :krejzi:

Dewko

2013-08-14, 18:18
Eminem się k***a znalazł

keremere22

2013-08-14, 18:22
Tytuł mnie rozj***ł.

To...........sz

2013-08-14, 19:02
Polska dla polaków, i tyle w temacie. Tam w hameryce niech się napie**alają, materiały na sadola są, ale od Polski niech sp***alają.

Nathaniel_Demerest

2013-08-14, 19:26
Ten chłoptaś zgrywał supermurzyna, to i dostał. Clint, dobrze powiedział o takich:


contowsky

2013-08-14, 19:48
murzyni i honor :D dobre

defcon1

2013-08-14, 19:56
Calmwater napisał/a:


Jeśli to prawda, że atak miał podłoże rasistowskie i jakimś cudem udało by się to udowodnić, to będzie grubsza sprawa. Ale taka jest cena dla anglików, hamerykańców i francuzików za zabawę w niewolnictwo - pierwszych sami sobie sprowadzili, kolejni dojechali za ich pozwoleniem. A komu czarni szkodzą w Afryce? Jeśli biali się nie pchają, to tylko sobie. Po prostu świetnie odnajdują się w świecie zacofania, głodu i wojen plemiennych, a nie wśród cywilizacji. A my, biali, chcemy na siłę pomagać i wykazywać się sztuczną multikulturowością, co nie skończy się dobrze...


Grubsza sprawa? Kolego o czym ty mówisz? ;) Gdyby to kilku białych na czarnego napadło, to byłaby grubsza sprawa: rasizm, nienawiść, uprzedzenie itp., ale jak murzyni napie**alają białych to to zwyczajna bójka, zdarza się codziennie.

Co do reszty tego co napisałeś, to racja. Któż by chciał siedzieć w Afryce gdzie tylko dżungla, piasek, albo sawanna, lepianka z gówna i gówno na obiad. Ale, że biały człowiek zbudował cywilizację od podstaw, to korzystajmy, hulaj dusza, a jak! Jeszcze nam zasiłek dadzą, no żyć k***a, nie umierać.

BialyPolak

2013-08-14, 20:12
Do wszystkich którzy czepiają się tytułu: Ten filmik miał taki tytuł na youtube, a słowo "honorowa" jest w tym przypadku wyrwane z kontekstu :!:

jacek44

2013-08-14, 20:15
Calmwater napisał/a:

Jeśli to prawda, że atak miał podłoże rasistowskie i jakimś cudem udało by się to udowodnić, to będzie grubsza sprawa (...)



Stary, ale co ty za przeproszeniem za ch*jowe tezy tu snujesz? Przecież wiadomo, że w rasizm jest tylko wtedy, kiedy biali zaatakują kolorowych.


A tak poważnie, dobrze prawisz, piwko.