18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

'murica fuck yeah!

~Velture • 2018-04-09, 08:58
God bless america! :wali:

Uczcie się polaczki, robaczki, cebulaczki jak to w cywilizowanych krajach ludzie żyją a nie jak w tej zacofanej cebulandii gdzie nie ma demokracji. :krejzi:


garota

2018-04-09, 09:13
Ciekawe ile za loda...

pazuzu

2018-04-09, 09:16
No i ? On jest szczęśliwy, nikomu nie przeszkadza. Zupełnie mnie nie rusza ten filmik :kawa: Wole oglądać takich ludzi niż narodowców

~Velture

2018-04-09, 09:23
pazuzu napisał/a:

No i ? On jest szczęśliwy, nikomu nie przeszkadza. Zupełnie mnie nie rusza ten filmik :kawa: Wole oglądać takich ludzi niż narodowców


Mam nadzieję, że pod szkoła twoich dzieci będzie jak najwięcej takich szczęśliwych ludzi a kiedy córeczka/synek zapyta "dlaczego ten tak wygląda" to odpowiesz "ponieważ jest szczęśliwy kochanie i tak wyglądają szczęśliwi ludzie".

takamahi

2018-04-09, 09:30
Oj tam, pewnie zatłukł (albo zmiażdżył, patrząc na gabaryt) jakąś dz**kę w pobliskim motelu, swoje ciuchy uj***ł jej flakami a po wybielacz w czymś wyskoczyć trzeba, więc przywdział uniform denatki. Samo życie ,a wy się tu jakiejś sensacji doszukujecie.

pazuzu

2018-04-09, 09:31
Velture napisał/a:


Mam nadzieję, że pod szkoła twoich dzieci będzie jak najwięcej takich szczęśliwych ludzi a kiedy córeczka/synek zapyta "dlaczego ten tak wygląda" to odpowiesz "ponieważ jest szczęśliwy kochanie i tak wyglądają szczęśliwi ludzie".



Dokładnie tak, powiem że każdy ma prawo ubierać sie jak chce do póki nie jest to obraźliwe dla innych.
@Velture ja wiem że Ty byś wolał oglądać tylko umięśnionych aryjskich blondynów w szortach :amused:

~Velture

2018-04-09, 09:39
Ja tam wolę oglądać ładne kobitki ale jak lubisz grubasow w biki to ja tam tolerancyjny jestem.

100Burned

2018-04-09, 09:40
Abraxus zgłaszaj filmik :amused:

Indyferentny

2018-04-09, 09:53
pazuzu napisał/a:

No i ? On jest szczęśliwy, nikomu nie przeszkadza. Zupełnie mnie nie rusza ten filmik :kawa: Wole oglądać takich ludzi niż narodowców



Art. 51. Zakłócanie spokoju lub wywołanie zgorszenia - mówi ci to coś?Każdy kij ma dwa końce i jak następnym razem będziesz robił 997 zgłoś się, bo o 23 grupa pijanych gimbusów będzie szła przez osiedle to pomyśl, że twój spasiony bebech w bikini też można podpie**olić pod ten sam artykuł ;-)

pazuzu

2018-04-09, 10:05
@Velture ja tez wolę oglądać laski w bikini albo jeszcze lepiej bez niczego :mrgreen:

janlew

2018-04-09, 10:38
Plus demokracji(USA - nie całe) : wolno bawić się np. w nazistów i palić kukły żydów, negować holokaust, odmawiać obsługi murzynom itd... Minus: na obrazku powyżej.
Plus udawanej demokracji (UE): Brak Minus: Jak w prawdziwej demokracji.
Plus monarchii konstytucyjnej: Wolno więcej niż w demokracji, bo króla mało obchodzisz. Minusy: obrazków powyżej brak bo etykę ustala kościół, a nie głosowanie tępej tłuszczy.

hellbwoi

2018-04-09, 11:52
Oj tam pie**olicie, pewnie mu się mleko skończyło... albo wazelina.

htp

2018-04-09, 12:33
Może po prostu przegrał zakład.

woytasw

2018-04-09, 12:35
Ja pyrtole - kto to do kaczki nędzy jest? Mutant jakiś?

D3Ton

2018-04-09, 13:25
@htp To musiał być naprawdę gruby zakład :D