18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Murem za palestyną

~Velture • 2023-10-21, 12:50
Ehhh...

Chciałem zrobić temat z serii "co widzimy" ale stwierdziłem, że nikt k***a nie zgadnie to od razu śpieszę z wyjaśnieniem:

Cytat:

Protest hinduskich imigrantów wspierających strefę Gazy przeciwko Izraelowi. Reporter BBC potwierdził im, że to właściwa flaga więc poszli protestować. Niestety zamiast flagi palestyny nieśli włoską flagę



:homer: k***a, poziom IQ ludzi kału jest zatrważający.

[/quote]

Lo...........cz

2023-10-21, 12:52
Ogólnie Żydzi to więksi faszyści niż hitlerowskie Niemcy.

~Velture

2023-10-21, 12:53
LordSlizgacz napisał/a:

Ogólnie Żydzi to więksi faszyści niż hitlerowskie Niemcy.



Tak było zawsze i będzie.

Dlaczego hitler nienawidził żydów? Odpowie wam sam żyd i potwierdzi, że się hitler nie mylił.

Halman

2023-10-21, 12:53
VeIture napisał/a:

k***a, poziom IQ ludzi piasku jest zatrważający.



jak kiedyś wstawiłem sobie awka z odwróconą kolorystycznie flagą ukrainy to debile stwierdzili ze jestem ukrem... :krejzi:

Lo...........cz

2023-10-21, 12:54

dżonyłojlker

2023-10-21, 13:09
Halman napisał/a:

jak kiedyś wstawiłem sobie awka z odwróconą kolorystycznie flagą ukrainy to debile stwierdzili ze jestem ukrem...



To nie o flagę chodziło :szydera:

Lo...........cz

2023-10-21, 13:16
motylekwbrzuchu napisał/a:

To nie o flagę chodziło


Prima sort żart


dżonyłojlker

2023-10-21, 13:24
LordSlizgacz napisał/a:

Prima sort żart



Uważaj, są tu dwie panie moderator, które tego nie lubią i są na ciebie cięte :mikolaj:

Lo...........cz

2023-10-21, 13:29
motylekwbrzuchu napisał/a:

Uważaj, są tu dwie panie moderator, które tego nie lubią i są na ciebie cięte



Znaczy panie moderator nie lubią Tadeusza DROZDY? Przecież on dostał order uśmiechu ;-)

pr...........47

2023-10-21, 13:32
Halman napisał/a:

jak kiedyś wstawiłem sobie awka z odwróconą kolorystycznie flagą ukrainy to debile stwierdzili ze jestem ukrem...



Stwierdzili że jesteś zjebem. I mieli rację.

Halman

2023-10-21, 13:37
priest147 napisał/a:

Stwierdzili że jesteś zjebem. I mieli rację.



tak, twoi koledzy z ukrainy

Siriuz

2023-10-21, 14:03
Swojego czasu miałem pomysł żeby starym babom na protestach serduszkowej "opozycji" rozdawać taką tabliczkę :amused:

~tedwaha

2023-10-21, 14:03
To tylko dowodzi jednego, że te protesty wszystkie są odgórnie organizowane i opłacane, biorą w nich udział statyści. To nie jest możliwe żeby to była oddolna inicjatywa i wszyscy pomylili flagi, ktoś te marsze w poparciu dla cwe*estyny organizuje na całym świecie, a dzisiaj u nas w Warszawie ma być, aż k***a korci żeby pójść założyć turban i odj***ć jakąś maniane, krzycząc allahu akbar, taką klasyczną operację fałszywej flagi. Może by się przebudziło społeczeństwo

Rak.Odbytu

2023-10-21, 14:25
To nie tak. To flaga partii Welfare Party, poszukajcie sobie w internecie. Przypadek, że wygląda jak włoska.

W Indiach, gdzie spora część populacji to analfabeci flagi partyjne są wszędzie, nawet na kartach do głosowania.

VeIture napisał/a:

Tak było zawsze i będzie.
Dlaczego hitler nienawidził żydów? Odpowie wam sam żyd i potwierdzi, że się hitler nie mylił.


O tak, bo jakiś Żyd w internecie tak powiedział, to musi być prawda. Od kiedy Żyd jest twoim autorytetem i wiarygodnym źródłem informacji? To trochę zabawne, znając twoje poglądy.

Siriuz

2023-10-21, 14:28
erutlev napisał/a:

To nie tak. To flaga partii Welfare Party, poszukajcie sobie w internecie. Przypadek, że wygląda jak włoska.
W Indiach, gdzie spora część populacji to analfabeci flagi partyjne są wszędzie, nawet na kartach do głosowania.



Faktycznie, dzięki. Czyli znowu żydki jakieś kwasy propagują :) https://welfareparty.in/