18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Multi kulti

Polnischefuhrer • 2015-08-30, 23:48
Nienawidzę białych udających czarnych, a lubię czarnych udający białych.. wiecie dlaczego?
*
*
*
*
*
*
*
*
Ponieważ nienawidzę bezrobotnych i socjalistów

farenc

2015-08-31, 00:15
bezrobotny zawsze może znaleźć pracę, zresztą jakieś tam niewielkie bezrobocie jest naturalne i zawsze będzie. Socjalizm jest znacznie większym problemem.

Dziku11

2015-08-31, 04:55
@Up a co złego w socjalizmie?

bialawitz

2015-08-31, 06:52
@UP
Nic, wszystko jest tip top. Zwłaszcza w Korei Północnej czy Wenezueli.

nowynick

2015-08-31, 08:41
wydaje mi się, że socjalizm to akurat białych ludzi pomysł.



Zasiłki socjalne o które Autorowi w tym "kawale" chyba naprawdę chodziło też...

mi...........80

2015-08-31, 09:53
bialawitz napisał/a:

@UP
Nic, wszystko jest tip top. Zwłaszcza w Korei Północnej czy Wenezueli.



Jak ktoś wyskakuje od strzału z "argumentem" jakoby w Korei Północnej był socjalizm to mnie k***ica bierze.

Socjalizm i to w bardzo udanej formie, zważywszy na okoliczności jest na Kubie, a jak braci C zabraknie to Żydki z Amerykanami znowu się tam wpie**olą i będzie powtórka z Fulgencio Batisty.

Co do kawału, nie ma czarnych którzy udają białych, po prostu jakiś tam procent czarnych jest dobrze wychowany i wyedukowany.

brudny

2015-08-31, 11:13
o widzę czerwona strona sadistica się odezwała...

bialawitz

2015-08-31, 13:53
Cytat:

Jak ktoś wyskakuje od strzału z "argumentem" jakoby w Korei Północnej był socjalizm to mnie k***ica bierze.

Socjalizm i to w bardzo udanej formie, zważywszy na okoliczności jest na Kubie, a jak braci C zabraknie to Żydki z Amerykanami znowu się tam wpie**olą i będzie powtórka z Fulgencio Batisty.

Co do kawału, nie ma czarnych którzy udają białych, po prostu jakiś tam procent czarnych jest dobrze wychowany i wyedukowany.



Wiadomo, tam gdzie socjalizm przerodził się w nędzę i zagładę ludzkości nie można mówić o socjalizmie.
O dziwo są też na tyle bezczelne socjaluchy, które potrafią nazywać Szwecję krajem socjalistycznym.
Gdzieś ktoś kiedyś napisał, że jakby było 1000 planet wielkości ziemi, na której panowałby socjalizm i jedna kapitalistyczna wielkości księżyca to i tak ta jedna byłaby winna niepowodzeń systemu na pozostałym tysiącu planet.

mi...........80

2015-08-31, 15:25
bialawitz napisał/a:



Wiadomo, tam gdzie socjalizm przerodził się w nędzę i zagładę ludzkości nie można mówić o socjalizmie.
O dziwo są też na tyle bezczelne socjaluchy, które potrafią nazywać Szwecję krajem socjalistycznym.
Gdzieś ktoś kiedyś napisał, że jakby było 1000 planet wielkości ziemi, na której panowałby socjalizm i jedna kapitalistyczna wielkości księżyca to i tak ta jedna byłaby winna niepowodzeń systemu na pozostałym tysiącu planet.



@up "Od lat 30. władzę sprawowali głównie socjaldemokraci z partii SAP. Ich rządy przyniosły liczne reformy socjalne, przeprowadzone w duchu progresywizmu. W latach 50.–70. nastąpiła rozbudowa państwa opiekuńczego, związana z szybkim rozwojem gospodarczym. Głową państwa obecnie jest Karol XVI Gustaw."

Sukces Szwecji jak i całej Skandynawii polega na tym że nie jest krajem katolickim. Protestanci mają wrodzony dar do nie marnowania pieniędzy, co pozwoliło na wieloletnie dostatnie życie społeczeństwa, oczywiście w dzisiejszych czasach wszystko zostało zaprzepaszczone poprzez otworzenie się na resztę Europy i jej idiotyczne decyzje.

Nie będę ci tu więcej pisał, poczytaj sobie o SAP.

bosslolkowy napisał/a:

Mitrus - a M.Jackson?!



Faktycznie zapomniałem, ale biali nie powinni się z tego cieszyć bo to był niebezpieczny pedofil i wariat, więc lepiej dla wszystkich by było gdyby został czarny.

pinkie222

2015-08-31, 16:45
Socjalizm macie w tak mało rozwiniętych krajach o tak niskim poziomie życia jak Szwecja, Norwegia czy Niemcy. Socjalistyczne piekła. Na szczęście emigranci czynią z nich raj waląc masowo oknami i drzwiami by ratować biednych socjalistów.

bialawitz

2015-08-31, 16:56
pinkie222 napisał/a:

Socjalizm macie w tak mało rozwiniętych krajach o tak niskim poziomie życia jak Szwecja, Norwegia czy Niemcy. Socjalistyczne piekła. Na szczęście emigranci czynią z nich raj waląc masowo oknami i drzwiami by ratować biednych socjalistów.



Przytoczone kraje to takie w których gospodarką kierują w głównej mierze mechanizmy rynkowe.
Interwencjonizm mniejszy (UK) lub większy (Szwecja) nie równa się socjalizm.

Pa...........ki

2015-08-31, 17:36
A znasz jakichś robotnych (pracowitych) socyalistów? Przecież socyalizm to ustrój dla nierobów.

mi...........80

2015-08-31, 17:51
@up Nieroby to ci co wiecznie strajkowali w socjalizmie, jak na przykład nasz legendarny prezydent i cała zgraja solidaruchów.

Proximite

2015-08-31, 18:03
Mądry socjalizm nie jest zły, ale taki w którym pomaga się rzeczywiście "słabszym" jednostkom, a nie leniwym. Szczerze to nie wiem jak zdrowy facet może brać socjał. Mi byłoby wstyd i nie pozwoliłaby mi na to męska duma.