18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mudzin vs. Pedał

kaczka41 • 2015-06-30, 11:53
West vs. Mercury :loldev:


dejwu

2015-06-30, 12:05
trzeba być tępym murzynem, z kilogramem gówna zamiast mózgu, żeby podejmować się próby wykonania tego utworu, posiadając jedynie mizerne zdolności wokalne nabyte na korespondencyjnym kursie melorecytacji organizowanym przez Spółdzielnie Inwalidów "Daremny Trud" z Bąbolic Wielkich.

macleod

2015-06-30, 12:14
Cytat:

Mudzin vs. Pedał



raczej

muzyczna kupa vs. muzyczny geniusz

:kawa:

crankshaft

2015-06-30, 12:22
No ale pedał przecież. Nie będziesz miał tu życia, zaraz Ciebie gimbusy dopadną. ;)

P.S. A jebie mnie to, że był biseksualny, jak żył. Miał talent i tylko to mnie interesuje.

Szczam_na_Zakrystii

2015-06-30, 12:27
crankshaft napisał/a:

No ale pedał przecież. Nie będziesz miał tu życia, zaraz Ciebie gimbusy dopadną. ;)

P.S. A jebie mnie to, że był biseksualny, jak żył. Miał talent i tylko to mnie interesuje.



A tam pie**olisz, nikt go nie bedzie hejtował.

Są takie pedały i takie murzyny których się szanuje jak właśnie Mercury, Stevie Wonder, Jackson, Jordan itp.
Mercury nikt nikomu do wyra na siłe nie wchodził ani ku*asa na scenie nie pokazywał a co robił sobie w sypialni to mnie już wali.

A co do samego wykonania to... No k***a są pewne kawałki (pomijając już zdolności wokalne) których się nie rusza jak "I Will Always Love You" czy właśnie ten. :homer:

crankshaft

2015-06-30, 12:28
No i ostatnim zdaniem wyczerpałeś temat. Dokładnie o to mi chodziło. Nie edytuj po wpisie. Bo wychodzi ch*jowo. Przedostatnim teraz.

macleod

2015-06-30, 12:52
Owszem Freddie walił praktycznie wszystko co mu na drzewo nie uciekało, ale nigdy się z tym jakoś specjalnie nie afiszował, nawet jak był do tego prowokowany jak poniżej (od 0:25). Muzycznie był geniuszem.



(Można obejrzeć cały, bo głupia reporterka zadawała mu te same pytania w dwóch językach za każdym razem oczekując na odpowiedź... 8-) )

CahirAepMawr

2015-06-30, 13:08
Nie dość, że murzyn to jeszcze debil.

peniseusz

2015-06-30, 13:27
przepraszam bardzo ale Freddie nie był pedałem tylko homoseksualistą!

get.this.log.bitch

2015-06-30, 13:45
niby k***a pedal ale pie**olNIECIE mial. Jebac czarna rase, tak poprostu :P

pi...........14

2015-06-30, 14:06
Brać się za Bohemian Rhapsody to tak jak ja bym próbował namalować coś bardziej zajebistego niż obrazy Jana Matejki, Picassa albo Leonarda da Vinci, mimo że nie umiem ładnie malować. A co do Freddiego to prawda że ruc*ał wszystko co się ruszało, ale takiego głosu i geniuszu muzycznego nikt nie miał i mieć nie będzie.

KrisCFC

2015-06-30, 14:06
get.this.log.bitch napisał/a:

niby k***a pedal ale pie**olNIECIE mial. Jebac czarna rase, tak poprostu :P



Są pedały i są geje, Freddy był gejem. ;)

Piwo85

2015-06-30, 14:07
keny przypomina najmana w tym pojedynku

crankshaft

2015-06-30, 14:12
dejwu napisał/a:

trzeba być tępym murzynem, z kilogramem gówna zamiast mózgu, żeby podejmować się próby wykonania tego utworu, posiadając jedynie mizerne zdolności wokalne nabyte na korespondencyjnym kursie melorecytacji organizowanym przez Spółdzielnie Inwalidów "Daremny Trud" z Bąbolic Wielkich.



Może wystarczy być tylko Polką, blondynką? Nie wiem.



Albo brunetką z Polski, której się role poj***ły?


kuszela1

2015-06-30, 14:15
nie komentuje nie ma opcji zeby ktos lepiej zaspiewwal bohemian rapsody jak freddie reszta to wstyd i gora gowna