18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

MRU - Międzyrzecki Rejon Umocniony

Seek-and-Explore • 2014-09-19, 09:27
Drodzy Sadole,

Na zakończenie sezonu (wkrótce będą tam zimować nietoperze, mam zamiar to uszanować) chciałbym przedstawić wam filmik z moich tegorocznych wypadów do MRU:



Poniżej również dłuższy film (odcinek centralny):



(w październiku wracam do Zony).

Źródło: http://seek-and-explore.blogspot.com/

gathor

2014-09-19, 10:45
Podaj dokladna lokacje. Jak ruscy wpadna beda wiedzieli gdzue granaty rzucac :)

Seek-and-Explore

2014-09-19, 11:00
gathor napisał/a:

Podaj dokladna lokacje. Jak ruscy wpadna beda wiedzieli gdzue granaty rzucac :)



Ruscy już tam byli. Zdobyli i zobaczyli. Można dużo pisać o MRU, ale demontaż całego sprzętu to głównie ich dzieło.

Andrew1985

2014-09-19, 11:24
Mru :D od dziecka spędzam tam majówki:D Pozdro

kostkarosolowa

2014-09-19, 11:26
Godne odwiedzenia! na MRU mam jakieś 30min autem ;P

hendrix_radek

2014-09-19, 11:39
No i wejście oczywiście legalnie się odbyło przez wyj***nie kraty na 724 :P pięknie :) szykuj się na smutnych panów

Seek-and-Explore

2014-09-19, 19:59
hendrix_radek napisał/a:

No i wejście oczywiście legalnie się odbyło przez wyj***nie kraty na 724 :P pięknie :) szykuj się na smutnych panów



Wejście odbyło się przez kanał odwadniający, żadnych zniszczeń. Przez 724 miałem zamiar wyjść. Rano sprawdziłem kratę, była wygięta, do przeciśnięcia się. Nie sądziłem, że ktoś będzie ją w niedzielę naprawiać.

kalium

2014-09-20, 01:10
Fascynujące. Jak łażenie po kanałach. Rozumiem, że ciebie to jara. Wytłumacz tylko, czym ma się zwykły człowiek podniecać w tym pierwszym filmiku? Drugiego, skoro dużo dłuższy nawet nie zamierzam odpalać.
Potraktuj to jako konstruktywną krytykę, ja akurat jestem za stary na znajdowanie portretów Lenina w "czernobylu" i takie tam schematy.

TheBielik36

2014-09-20, 01:47
Moje miasto takie popularne :D

arkadiuss92

2014-09-20, 02:04
@kalium k***a ale z Ciebie j***ny cebulak, jak się nie podoba to scrolluj dalej, mi osobiście się podobał 5 minutówka, ale na 40 min nie mam czasu, może komuś się bardziej spodoba, a Ty k***a siedź baranie przed tym kompem i hejtuj, stary Ci dziś za głęboko włożył że taki wylewny jesteś?
ehh poniosło mnie
fajnie jest pooglądać to co skrywa stara Polska linia defensywna, spoko zmontowane, wrzucaj więcej :)

qbswwa

2014-09-20, 02:57
Że was nie korciło wziąć młot, rozpie**olić jedną z tych ceglanych ścianek i nakręcić blair witch project.

Kv...........ft

2014-09-20, 04:05
Kurde, miałem tam jechać w tym roku ale kasy nie starczyło i wakacje spędziłem w kombajnie zbożowym. Wina Tuska. Kumple byli beze mnie i ponoć wara opada. Umocnienia ciągną się kilkadziesiąt kilometrów i są to na prawdę zajebiste umocnienia, a nie prowizoryczne popierdółki jak Wał Pomorski. Pamiętam jak ze 2 lata temu szukaliśmy w mapą w rękach bunkra w okolicy Szczecinka(wszystkie na wzgórzach przy drodze znaleźliśmy oprócz jednego panzerwerka) i okazało się że nie mogliśmy go znaleźć, bo chłop zrobił sobie z niego piwnice. :)