18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mrówki w uchu

le...........65 • 2016-02-07, 20:17
Były motylki w brzuchu, to czas na mrówki w uchu ;)

U 12 letniej dziewczynki z Indii, lekarze pozbyli się mrówczej kolonii (10 sztuk), która postanowiła zamieszkać w jej małym, ciepłym uszku, sweet :->


ro...........24

2016-02-07, 21:16
k***a wypas

weezo

2016-02-07, 22:36
O ch*j, idę umyć uszy.

PA...........SM

2016-02-08, 00:14
Szkoda, że jej się to w piździsku nie zalęgło, wtedy byłby niezły widok :)

Xumme

2016-02-08, 00:55
j***na jakie ma wielkie radary

HatakeIV

2016-02-08, 01:12
lekarz podobno kilka dni później znalazł ich jeszcze więcej samemu podając liczbę 1000 co jest nie możliwe bo by rzygała tymi mrówkami normalnie :V

K.Michalczuk

2016-02-08, 01:16
"podając liczbę 1000"
Tak k***a, od razu mógł powiedzieć milion.

nepster

2016-02-08, 01:23
No k***a Indie. Ze 30 lat temu na jakimś wygwizdowie w Indiach właśnie, miała miejsce awaria wskutek której do atmosfery wydostały się jakieś chemikalia i po cichu w nocy wytruły sporą część okolicznej ludności. Fabrykę zamknięto, chemię zakopano (albo i nie) i ch*j, wszyscy jak mieszkali w pobliżu tak mieszkali dalej. Chemia dostała się do gruntu, potem do wody, debile pili tą skażoną jak sk***ysyn wodę a potem rodziły im się dzieci z 3 głowami, wadami kośćca i innymi niedorozwojami. Ale żeby było śmieszniej to Ci "ludzie" zaczęli mieć pretensje do władz, że nikt się tymi śmieciami nie zajmuje, że im się czystej wody nie dostarcza i oni (sic!) muszą pić skażoną wodę i potem chorują i rząd powinien płacić za ich leczenie. No k***a ja pie**olę, naprawdę? To jest ich dorobek kulturowy i wysoce rozwinięta cywilizacja? Działanie na własną szkodę? Kąpanie się w Gangesie a potem picie tej wody, mieszkanie w pobliżu silnie toksycznych odpadów i pretensje do całego świata o to, że się choruje, czy wreszcie hodowanie mrówek w uszach. k***a jak, ja się pytam jak, można do k***y nędzy wyhodować kolonię mrówek we własnym uchu. Niech ktoś w końcu zrobi porządek na tym poj***nym świecie. Zbombardujcie atomówkami, Indie, Afrykę i Bliski wschód. Pozbędziemy się żydów, ciapatych i niedorozwiniętych hindusów. Wszystkim to wyjdzie na zdrowie.

subject1

2016-02-08, 02:54
nepster napisał/a:

No k***a Indie. Ze 30 lat temu na jakimś wygwizdowie w Indiach właśnie, miała miejsce awaria wskutek której do atmosfery wydostały się jakieś chemikalia i po cichu w nocy wytruły sporą część okolicznej ludności. Fabrykę zamknięto, chemię zakopano (albo i nie) i ch*j, wszyscy jak mieszkali w pobliżu tak mieszkali dalej. Chemia dostała się do gruntu, potem do wody, debile pili tą skażoną jak sk***ysyn wodę a potem rodziły im się dzieci z 3 głowami, wadami kośćca i innymi niedorozwojami. Ale żeby było śmieszniej to Ci "ludzie" zaczęli mieć pretensje do władz, że nikt się tymi śmieciami nie zajmuje, że im się czystej wody nie dostarcza i oni (sic!) muszą pić skażoną wodę i potem chorują i rząd powinien płacić za ich leczenie. No k***a ja pie**olę, naprawdę? To jest ich dorobek kulturowy i wysoce rozwinięta cywilizacja? Działanie na własną szkodę? Kąpanie się w Gangesie a potem picie tej wody, mieszkanie w pobliżu silnie toksycznych odpadów i pretensje do całego świata o to, że się choruje, czy wreszcie hodowanie mrówek w uszach. k***a jak, ja się pytam jak, można do k***y nędzy wyhodować kolonię mrówek we własnym uchu. Niech ktoś w końcu zrobi porządek na tym poj***nym świecie. Zbombardujcie atomówkami, Indie, Afrykę i Bliski wschód. Pozbędziemy się żydów, ciapatych i niedorozwiniętych hindusów. Wszystkim to wyjdzie na zdrowie.


Mam pytanie (bez żadnego hejtu) a do kogo mieli mieć pretensje? Przecież nie jest łatwo sobie znaleźć inne miejsce do życia w kilka dni, tygodni, tym bardziej, że bieda straszna.

vejin

2016-02-08, 05:15
@up: Przecież mogli wyjechać do USA i zarabiać jeżdżąc taksówką :amused:

zulpl

2016-02-08, 10:51
nepster czy ty widziales na oczy ciapatego ?

gu...........y1

2016-02-08, 16:31
może by jej jakieś moce odblokowały,bo słyszałem że jak ktoś ma delikatne odmiany robali w jelitach to nie ma alergi

amaimon

2016-02-09, 00:49
to już nawet nie jest przykład ubóstwa tylko zacofanie intelektualnego... biedne kraje ewoluują wstecz...



co daje nam szanse zostania rasą panów :D