18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mr. Kowalski vs czarni bracia

Punisher • 2010-03-10, 20:22
Fragment filmu pt. "Gran Torino".


robex9

2010-03-11, 13:59
Jak to mówi moja dziewczyna "ja tam do czarnych nic nie mam, ale asfalt swoje miejsce ma". omA

daf098

2010-03-11, 16:22
Świat byłby uboższy o paru idiotów gdyby ci wszyscy forumowi rasiści mieli odwagę kolorowym w twarz powiedzieć to co tu wypisują.
To jak noszenie szalika swojej drużyny piłkarskiej w domu bo tak bezpieczniej i wpie**ol się za to nie dostanie.

robex9

2010-03-11, 17:01
daf098 ciekawe czy ty dalej będziesz dalej taki antyrasistowski, kiedy fala murzynów nas zaleje (bo to się mnoży jak króliki) i odkryjesz jak jakiś "czorny" będzie swoim 30 cm ch*jem ładował w dupe twojej żonie (obyś tego nie doczekał). Poza tym pan Cezary Pazura w filmie "Chłopaki nie płaczą" dość jasno wypowiedział się na temat czarnych (moim zdaniem trafił w 10).

Ingles

2010-03-11, 18:52
Tutaj był już fragment tego filmu. Owszem, zacny kawałek, ale chyba cięcie każdego dobrego filmu na kawałki i wrzucanie tych rodzynek tutaj nie ma zbyt wielkiego sensu...
A może ma? ;-)

daf098

2010-03-11, 20:20
robex9 napisał/a:

daf098 ciekawe czy ty dalej będziesz dalej taki antyrasistowski, kiedy fala murzynów nas zaleje (bo to się mnoży jak króliki) i odkryjesz jak jakiś "czorny" będzie swoim 30 cm ch*jem ładował w dupe twojej żonie (obyś tego nie doczekał).



Jaka jest różnica czy "czorny" swoim 30 cm czy "łysy" swoim 10 cm ? Gwałt to gwałt więc nie istotny jest tu kolor skóry. Białemu gwałt na swojej żonie byś podarował ?

Postać grana przez C Pazurę w komedii jest dla Ciebie mentorem? :loldev:

robex9

2010-03-11, 21:06
Po pierwsze czy ja tam pisałem o gwałcie ? Nie sądzę naucz się czytać przy pomocy wzroku a nie brajlem po monitorze.
Po drugie nigdzie nie pisałem ze pan Cezary Pazura jest moim mentorem ale w bardzo zabawny sposób przedstawił "czornych" i dlatego go wymieniłem.
Po trzecie, masz kogoś czarnego w domu u siebie że ich tak bronisz ?

daf098

2010-03-11, 21:31
1- Zakładając że żona jest wierna to w jaki niby sposób "czorny" ma ładować ? 30 cm ch*ja da się włożyć ukradkiem ?
2- postać grana przez C Pazurę a nie on sam "naucz się czytać przy pomocy wzroku a nie brajlem po monitorze"
3- nie widzę związku.

pepson

2010-03-11, 23:38
3:15
mina typu "dziś zar*cham"

Psycho Joker

2010-03-11, 23:49
@kolka
ale może nie każdy oglądał ten film, a po obejrzeniu tego fragmentu właśnie to zrobi? ;)

axtxn

2010-03-12, 00:36
robex9 napisał/a:

daf098 ciekawe czy ty dalej będziesz dalej taki antyrasistowski, kiedy fala murzynów nas zaleje (bo to się mnoży jak króliki) i odkryjesz jak jakiś "czorny" będzie swoim 30 cm ch*jem ładował w dupe twojej żonie (obyś tego nie doczekał). Poza tym pan Cezary Pazura w filmie "Chłopaki nie płaczą" dość jasno wypowiedział się na temat czarnych (moim zdaniem trafił w 10).



No tak, lepsze polaczki na wyspach...