18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Można gwałcić, ale nie w ramadan

MłotNaKacapów • 2023-04-16, 23:22
Wyznawca religi pokoju jest zdegustowany tym że jego brat w wierze wykorzystuje pijaną laskę w ramadan. Inaczej nie było by problemu.



kawior2007

2023-04-17, 07:58
Pan kierowca z ubera, z bliska jeszcze bardziej napalony

Juzwa

2023-04-17, 09:06
W Ramadanie można wszystko robić, jeść, pić, palić, dupcyć się, byle po zmroku. Wtedy ichni buk śpi i nic nie widzi.

htp

2023-04-17, 09:26
Pan_Cernik napisał/a:

Stanowcza większość "gwałtów" dokonanych przez "prawackich księżów" jest dokonywana na chłopcach, czyli ma charakter homoseksualny.
Czyli mówimy tu o zwykłych j***nych pedałach, którzy aby uniknąć odpowiedzialności za swoje zwyrodnienia idą do seminariów duchowych. Tylko właśnie po to żeby móc bezkarnie gwałcić chłopców.



A ta statystyka to z własnego doświadczenia, czy też podasz źródło?

Pawehan

2023-04-17, 09:41
k***a mam identyczną Tojotę Auriskę , jeszcze w tym samym kolorze. Ale jeszcze nigdy nikogo nie zgwałciłem w niej.

azael

2023-04-17, 13:33
0rion napisał/a:

przeparkowal i dor*chal do konca. ha tfu biale scierwo k***iska. nic mnie tak nie gotuje jak jakas k***a co robi z siebie ofaiare. nosz k***a sory, podgotowalem sie xd



kretynie to był gwałt, ojciec wysłał 13 letnią córkę w uberze do matki a tu jakieś zwierze zgwałciło, nie chciał żeby podróżowało publicznym transportem gdzie mogłoby coś się jej stać, miasto jakieś tam gdzie co kilka lat szajke groomerów i pedofilów z pakistanu ciągle zamykają.

Pan_Cernik

2023-04-17, 15:11
htp napisał/a:

A ta statystyka to z własnego doświadczenia, czy też podasz źródło?



Z dupy wzięta. Pasuje ci lewacki śmieciu?

W większości przypadków mów się o "ministrantach", czyli o chłopcach lewacki śmieciu. Resztę sobie sam znajdź j***ny lewacki ćwoku.

PierógZmięsem

2023-04-17, 18:31
Manolito666 napisał/a:

Ale upadek.. Wyobraźcie sobie, że wychowujecie córkę, krew z krwi i kość z waszej kości. Codziennie, mozolnie, poświęcacie jej siły, czas, pieniądze, energię i wiarę w lepszą przyszłość. A tymczasem ona zostaje wyj***na przez jakieś zwierzę. Jakże się cieszą z tego takie kreatury jak Adaś Michnik (Szechter) a zza grobu inne żydowskie kreatury typu Urban albo Walter. Czy Polacy i inne europejskie nacje rzeczywiście są aż tak debilni, by tego nie dostrzec?


Dobudowujesz politykę do filmiku, i pie**olisz takie głupoty że aż ręce opadają.

N0laan

2023-04-17, 18:55
kolega (ciapaty) z pracy ma ramadan
zjada cos przed 4 rano i nastepie dopiero po 19
W piatki urywa sie z pracy na modlitwe
przez miesiac maja ramadan
nie pali i nie pije cale zycie
ale ma podobno swietna kuchnie narodowa (Jest z Baku takie miasto)

Folur

2023-04-17, 20:32
Manolito666 napisał/a:

Ale upadek.. Wyobraźcie sobie, że wychowujecie córkę, krew z krwi i kość z waszej kości. Codziennie, mozolnie, poświęcacie jej siły, czas, pieniądze, energię i wiarę w lepszą przyszłość. A tymczasem ona zostaje wyj***na przez jakieś zwierzę. Jakże się cieszą z tego takie kreatury jak Adaś Michnik (Szechter) a zza grobu inne żydowskie kreatury typu Urban albo Walter. Czy Polacy i inne europejskie nacje rzeczywiście są aż tak debilni, by tego nie dostrzec?



Żalisz się czy chwalisz? Następny niedoj***ny tatuś córeczki który od porodu który był...xx lat temu(?) cały czas jedzie na ręcznym. Nawet nie żal mi Cię, bo sam zaspokajam na mieście takich niezaspokojonych w domu mężów. :mrgreen: Czego k***a nie rozumiesz? Że monogamia na dłuższą metę nie działa? Cały świat zwierząt i ludzi udowadnia to od całych wieków, tylko jakieś sekty typu KK wmawiają inaczej, dla zapewnienia ciągłości swoich interesów.

FourthIllusion

2023-04-18, 00:15
Typowy uber, u nas jest to samo, tylko ze strony ukrainsko/gruzinskiej, jebac ich wszystkich

atomboy

2023-04-18, 01:42
a bo ja wiem, nie nawidzę żydóf trzy lata robiłem w żydkolandii projekty i to gnoje goje w sumie w jordanii też byłem nie jest lepiej allahy obczajachy. ja bym zbombardował to wszystko w imen kupa gófna tam zyje w regionie parcho syfy turbaniarze i pejsarze

royal86

2023-04-18, 01:53
rafels napisał/a:

prawaccy księża za to gwałcąc nieletnich są ok



Te lewaki to naprawdę mają naj***ne z tymi księżmi. Do każdego tematu pasuje im wzmianka o księdzu... To jakaś mania, psychoza czy może jakieś fantazje seksualne? To nie jest już śmieszne tylko poryte.... leci samolot - wzmianka o klerze, rozbija się motocyklista - komentaż o r*chającym księdzu. Tutaj jakiś lewacki piwniczak próbuje usprawiedliwiać gwałcącego nieprzytomną dziewczynę brudasa swoimi ideologicznymi przekonaniami....ha tfu!

jjzz26

2023-04-18, 07:17
Manolito666 napisał/a:

Ale upadek.. Wyobraźcie sobie, że wychowujecie córkę, krew z krwi i kość z waszej kości. Codziennie, mozolnie, poświęcacie jej siły, czas, pieniądze, energię i wiarę w lepszą przyszłość. A tymczasem ona zostaje wyj***na przez jakieś zwierzę. Jakże się cieszą z tego takie kreatury jak Adaś Michnik (Szechter) a zza grobu inne żydowskie kreatury typu Urban albo Walter. Czy Polacy i inne europejskie nacje rzeczywiście są aż tak debilni, by tego nie dostrzec?



Upadek przede wszystkim dlatego że takie k***iska i niektórzy idioci dali sobie wmówić że laski są silne i niezależne i mogą naj***ne bez żadnego ryzyka włóczyć się po mieście w nocy.

izurial

2023-04-18, 11:41
Pan_Cernik napisał/a:

Z dupy wzięta. Pasuje ci lewacki śmieciu?
W większości przypadków mów się o "ministrantach", czyli o chłopcach lewacki śmieciu. Resztę sobie sam znajdź j***ny lewacki ćwoku.



Jak typowy prawilny yntelektualista powtarzasz bzdury, które pie**oli niejaka kaja ,,mam parcie na szkło" płodek i ,,rzetelne" dziennikarz z pch24 itp. Nie ma żadnych naukowych dowodów na to, że gej, który lubi walić w dupę facetów, interesuje się również chłopcami. Są natomiast badania potwierdzające, że wasi szamani, lubiący walić młodych chłopców lub dziewczynki, nie są zainteresowani dorosłymi facetami czy kobietami. Ale zamiast poświęcić 5 min w wyszukiwarce wolałeś, jak na prawdziwego prawaka się ośmieszyć.

Bul_od_bytu

2023-04-18, 14:52
Manolito666 napisał/a:

Ale upadek.. Wyobraźcie sobie, że wychowujecie córkę, krew z krwi i kość z waszej kości. Codziennie, mozolnie, poświęcacie jej siły, czas, pieniądze, energię i wiarę w lepszą przyszłość. A tymczasem ona zostaje wyj***na przez jakieś zwierzę. Jakże się cieszą z tego takie kreatury jak Adaś Michnik (Szechter) a zza grobu inne żydowskie kreatury typu Urban albo Walter. Czy Polacy i inne europejskie nacje rzeczywiście są aż tak debilni, by tego nie dostrzec?



Posądzasz idiotów przekupionych ich własnymi pieniędzmi o abstrakcyjne myślenie o potencjalnych problemach i zagrożeniach jakie mamy przed sobą?
Nie mierz ludzi swoją miarą bo większość to j***ni idioci a jak wiemy to większość rządzi w demokracji.