18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Może w Holywood strajkują, ale u nas kaskaderzy mają robotę

Henboh • 2023-09-11, 15:35


Pasażerce daleko do drących japę typowych przedstawicielek tej płci.

35i

2023-09-12, 12:14
Wyzimlak napisał/a:

Chłop kompletnie zdominowany. Pantoflami powinno się w piecach palić. Pantoflami, koszerniakami, ruskimi i tymi k***ami banderowskimi. A i niemcami by popalł bo to też k***y j***ne.


A kozojebcy?

LouisdeFunes

2023-09-12, 12:17
Bul_od_bytu napisał/a:

Aż nie wierzę. 0 darcia ryja, 0 złotych rad typu "stój wypadek", wezwanie pomocy ze wskazaniem na, którym kilometrze trasy miało miejsce zdarzenie.
To chyba jakiś chłop z cyckami po zmianie płci



chyba masz coś ze słuchem skoro nie słyszałeś ''Hamuj hamuj'' typu 0 złotych porad

korax

2023-09-12, 14:05
LouisdeFunes napisał/a:

dobrze że c**a powiedziała kierowcy żeby hamował, bez niej pewnie centralnie by skierował auto na wypadkowe i specjalnie przypie**olił żeby nie być gorszym.



A ty już odrobiłeś zadanie domowe ze szlaczków czy jakiś inny opis "Naszej Szkapy"? Ciekawe jakbyś się sam zachował w takiej sytuacji. Czy słowo na "c", którego użyłeś, nie byłoby bardziej adekwatne, gdybyś sam był na tym miejscu.

Bul_od_bytu

2023-09-12, 16:29
LouisdeFunes napisał/a:

chyba masz coś ze słuchem skoro nie słyszałeś ''Hamuj hamuj'' typu 0 złotych porad



U mnie ze słuchem ok, ale za to najwyraźniej ty słyszysz "głosy", które nie wiem co ci mówią. Hamuj to powiedziała chyba dopiero jak już miał się zatrzymać za miejscem zdarzenia.