18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mozart czy Skrillex? - "Epic Rap Battle"

NealCaffrey • 2013-04-08, 18:35
A według sadoli kto wygrał? :trollencjusz:


su...........o1

2013-04-09, 20:57
@ Ruszka
tak, tworzenie muzyki jest trudne, ale jednak układanie klocków w jakimś DAW-ie na laptopie + kręcenie gałkami i potencjometrami ma się nijak do pisania nut ze znajomością całej teorii muzyki i posiadania wyobrażenia co do całej treści. Przegrana Skrillexa w przedbiegach, obojętnie jaki styl, to Mozartowi mógłby co najwyzej kurz spod fortepianu wymiatać do ch*ja wafla

defcon1

2013-04-09, 21:02
Nie rozumiem. Słucham Floydów, Beatlesów, Stonesów, Ironów, Linkin Park, Papa Roach, Wishbone Ash, Lynyrd Skynyrd, CCR, nawet i raperów paru... I oprócz tego też dubstepu. Co mnie obchodzi, że to niższa muzyka, że zostanie zapomniana niebawem i tak dalej? Po prostu lubię posłuchać napie**alania. Ale nie k***a, bo jakiegoś hejtera gust muzyczny jest złotą tablicą na piedestale doskonałości smaku i jak nie lubi dubstepu to znaczy, że ten jest be. Idźcie się pie**olnąć w łeb ci co tak uważacie.

Ruszka

2013-04-09, 21:03
@supergrzybo1

Stary, nie ma co nawet porównywać Skrillexa do takiej legendy jak Mozart :D Wiadomo, że Mozart wygrał wszystko, jednak zauważ, że nie to było sensem mojego posta. Zgadzam się, że dubstep Skrillexa to głównie LFO filter ustawiony na pitchu i kręcenie Gatem w lewo i w prawo, jednak chodziło mi bardziej o wszechobecny hejt ;) Skrillex jako Dj jest gówniany, to akurat fakt - Z tym, że większość ludzi nie odróżnia znaczenia słowa DJ od producent, więc jak piszesz, że Skrillex po prostu jest do dupy Djem (bo jego sety są prerecorded) to większość myśli, że chodzi o jego muzykę. A jego utworów jednak ktoś słucha ;) Tak czy siak wymasterowanie i odpowiednie zmiksowanie utworu wymaga bardzo dużo czasu i wiedzy, więc za to szacunek dla każdego producenta muzyki elektronicznej, który miksuje i masteruje większość samemu :D


Pokój :D

su...........o1

2013-04-09, 21:20
@ Ruszka
Jasne, że tak :) Tylko widzisz - jak jeden miał pióro, atrament i papier to drugi ma wypasisty sprzęt i soft na kupno którego by się można nieźle zadłużyć. Więc pytanie też się nasuwa, kiedy kończy się (albo zaczyna) talent, a kiedy już wszystko robi za człowieka elektronika...
Howgh

Lisuuu

2013-04-09, 21:25
k***a myslalem ze ktos na serio zrobi jakies polaczenie tych 2 gosci i wyjdzie cos fajnego a to znowu jacys youtuberzy celebryci :S zawiodlem sie a Ty kuki tak nie spinaj dupy

Ruszka

2013-04-09, 21:42
Soft nie zrobi wszystkiego za Ciebie, gwarantuje Ci ;) Fakt, Skrillex może nie jest tego najlepszym przykładem, ale dajmy np. coś takiego:

you tube.com/watch?v=tKi9Z-f6qX4


.you tube.com/watch?v=rpVlfz0Y8x8

czy np. to - piosenka ze świetnym przekazem:

you tube.com/watch?v=uiUAq4aVTjY


Te piosenki zostały stworzone na pianinie i można przy nich wręcz odpłynąć, we wspaniały sposób przekazują emocje.

eb

2013-04-09, 22:45
Nikt nie wygrał bo to nie powinno mieć miejsca

spiepszaj_dzbanie

2013-04-09, 23:30
To może ja też się do czegoś przyczepię:
Lisuuu napisał/a:

polaczenie tych 2 gosci


Czyli że robienie Polskimi? Czy morze próba znalezienia Polskiej nazwy na zagraniczną nazwę? Nie wiem czy któryś z nich polaczył.

~# troll mode down

bohyn

2013-04-10, 00:50
Przeczytałem wasze komentarze i wszyscy hejtują ludzi słuchający muzyki metalowej. Co ona ma wspólnego z treścią filmu?

Ktoś napisał wcześniej, że dubstep składa się z muzyki metalowej. Czyli jest marną kopią muzyki tworzonej z pasją i wieloma godzinami ćwiczeń poprzedzoną wieloletnią nauką gry a nie napie**alaniem myszką po monitorze i zrobieniem ch*j wie czego.

Pozdrawiam ludzi słuchających muzyki klasycznej i rocka i to są gatunki godne połączenia.

karinawaw

2013-04-10, 20:02
Nie słucham ani jednego, ani drugiego, ale Mozarta szanuje, a tego czegoś z wygoloną głową, w za dużych okularach i dziurach w uszach machającego głową jak psychiczny nie zniosę. Jego muzyka i sposób pokazania się wywołuje agresje. Nie na widzę sław zbyt pewnych siebie. Nawet jak ktoś robi coś dobrego i się zaczyna "wozić" albo odpie**alać jakieś głupoty to traci w moich oczach. Weźmy dla przykładu Gorillaz. Minęło bardzo dużo czasu zanim się pokazali na jakimś koncercie. Nie zależało im na tym by pokazać swój wizerunek. Wszyscy kochają ich za muzykę jaką tworzą i przy okazji za fajne animacje postaci 3D które ich reprezentują. Jak by wokalista wygolił sobie brwi, zrobił dziury w uszach i zaczął się pchać wszędzie pod kamery to automatycznie bym go znielubiła mimo ,że robi dobrą muzykę.