18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mówiąca papuga

fejzez • 2012-05-08, 02:42
a co mówi zobaczcie sam :shock:

Marian Pudzianowski

2012-05-08, 17:34
Jakiś troll napisał komentarz o JP2, a katole już spinają dupy. :lol:

Sinus

2012-05-08, 18:06
k***aRomantyk napisał/a:

Kiedyś kupię sobie papugę i nauczę ją mówić "Jan Paweł drugi j***ł małe dzieci" :amused:



Debil jesteś i tyle. JPII jest i będzie autorytetem dla wielu ludzi, niezależnie od wyznania, a Ty nie potrafisz docenić tego uszanować nawet choćby dlatego, że był Polakiem. Przez szacunek do kraju stul pysk i siedź cicho.

Pener

2012-05-08, 18:11
Sinus napisał/a:

nie potrafisz docenić tego uszanować nawet choćby dlatego, że był Polakiem.


wielu zboczeńców, gwałcicieli i innych degeneratów też jest polakami, im też należy się szacunek?

sarkazm

2012-05-08, 18:28
k***aRomantyk napisał/a:

Kiedyś kupię sobie papugę i nauczę ją mówić "Jan Paweł drugi j***ł małe dzieci" :amused:



ciebie też wyj***ł, że jesteś na niego taki cięty?

pakicito

2012-05-08, 18:30
Cytat:

Przez szacunek do kraju stul pysk i siedź cicho.


zacznij sam zarabiać, zobaczysz jaki bedziesz miał szacunek dla kraju

kucu19

2012-05-08, 19:21
Gdyby murzyn się obudził aresztowany z łańcuchem przy nodze i próbował się tłumaczyć - nic dziwnego - a jak papuga to już wielkie halo.

marna

2012-05-08, 19:28
jak już temat o papudze schodzi nawet na JPII to jest już chyba coś nie tak :-?

gacekijegowacek

2012-05-08, 20:52
Penis666, ale był Polakiem co zrobił dużo dobrego i należy mu się szacunek.

Przepraszam, Pener miało być! W dupie jestem dzisiaj, źle przeczytałem.

ElektrycznyMordulec

2012-05-08, 22:25
gacekijegowacek napisał/a:

Penis666, ale był Polakiem co zrobił dużo dobrego i należy mu się szacunek.

Przepraszam, Pener miało być! W dupie jestem dzisiaj, źle przeczytałem.



Niby co takiego zrobil?

PaQ93

2012-05-09, 01:15
:wisielec: To powini zrobić z każdym gimbusem który pisze takie komentarze

j***ć gimbusów :hitler:

Cytat:

Jesli jestes przynajmniej absolwentem szkoły sredniej to powinieneś wiedzieć :ks_homer:

Fekaliator

2012-05-09, 11:38
Papież był bardzo dobrym człowiekiem który zwalczał ateistyczne dyktatury przy jednoczesnym wsparciu dyktatur w których religii nie negowano. Poza tym jadł kremówki po maturze. Mało k***a? Mało?
Cytat:

JPII jest i będzie autorytetem dla wielu ludzi, niezależnie od wyznania, a Ty nie potrafisz docenić tego uszanować nawet choćby dlatego, że był Polakiem.


Zastanówmy się nad konstrukcją logiczną tego zdania.
Czy słowo "tego" odnosi się do faktu, że inni ludzie szanują JP2na100%? Wtedy nie ma problemu- brak szacunku dla faktu, że ktoś ma jakiś autorytet nie jest niczym złym, szczególnie w sytuacji, gdy sami nie przepadamy za osobą będącą dla kogoś innego autorytetem.
Gorzej, jeżeli "tego" odnosi bezpośrednio do JP2na100%. Wtedy co prawda ogólnie można by rozumieć, że nakazujesz okazywanie szacunku do ex-papieża, jednocześnie samemu stosując wobec niego dość pogardliwe określenie ("nie potrafisz tego uszanować", zupełnie jakbyś nie pisał o człowieku, wszakże JP2 był człowiekiem a nie rzeczą). Wobec tego można wówczas postrzegać tę wypowiedź jako ironiczną i pełną pogardy oraz plucia ateistycznym, antypolskim jadem.
Przyjrzyjmy się teraz słowom " Ty nie potrafisz docenić tego uszanować nawet choćby dlatego, że był Polakiem". Czyli innymi słowy- "choćby dlatego, że papież był Polakiem nie potrafisz go docenić"? Raczysz sugerować że narodowość Karola Wojtyły jest powodem niechęci wobec niego?

Czy w takim razie wszystkie te osoby różnych nacji i wyznań, dla których JP2 jest autorytetem to takie półgłówki? Wobec możliwości plucia chrześcijańskim, pełnym miłosierdzia jadem- proszę zwrócić uwagę- nie stwierdzam faktu, to zwykłe pytanie.

Cfany

2012-05-09, 12:12
Poza promocją kremówek, JPII do niczego pozytywnego się nie przyczynił. Umocnił wiarę w baśnie, pochwalał ciemnotę oraz dyktaturę w krajach katolickich. Daliście się ponieść mitom na jego temat bez wnikania. Pewnie zaraz prawdziwi katolicy i patrioci zaczną mnie wyzywać od lewaków, gimbusów itd., ale prawda pozostanie prawdą.

Oj, zapomniałem... przecież obalił komunizm :D

Boingu

2012-05-09, 16:50
Pener666 napisał/a:


wielu zboczeńców, gwałcicieli i innych degeneratów też jest polakami, im też należy się szacunek?



No dobrze, ale czy Jan Paweł II to zboczeniec, gwałciciel i degenerat?