18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Motywowanie leniwego pracownika

phrontch • 2019-06-17, 05:51
Szef motywuje leniwego pracownika do większej wydajności w pracy




Ho...........er

2019-06-17, 07:15
Spoliczkowanie kosztuje sporo zdrowia ale zwiększa wydajność :-D
(Dla lepszych wrażeń polecam włączyć jednocześnie)

longlong7

2019-06-17, 07:20
w sumie na leniwego pracownika to najlepsze wyjscie

nowynick

2019-06-17, 07:53
longlong7 napisał/a:

w sumie na leniwego pracownika to najlepsze wyjscie



jestem w stanie obrobić 10 projektów dziennie, robiłem jeden, góra dwa (jak każdy tutaj, więc pogaduchom na kawie nie ma końca). Wywalczyłem sobie system premiowy od projektu (stówka brutto) i teraz muszę się sam hamować żeby nie przekraczać 200-300% "normy", bo się będę musiał tłumaczyć czemu wcześniej się tak obijałem :D

woytasw

2019-06-17, 08:07
Pewnie wypijał wodę z betoniarki

~Velture

2019-06-17, 08:37
longlong7 napisał/a:

w sumie na leniwego pracownika to najlepsze wyjscie



Leniwego pracownika wypie**olić w p*zdu na zbity pysk i zatrudnić normalnego.

r061071

2019-06-17, 09:05
moze lepiej wyskoczyc do angoli po nowych niewolnikow

Salieri16000

2019-06-17, 09:34
To mi wygląda na zwolnienie dyscyplinarne :amused:

maciuch2

2019-06-17, 11:59
jwdnak stare, sprawdzone metody najlepsze

krasnal_hałabała

2019-06-17, 14:41
nowynick napisał/a:

jestem w stanie obrobić 10 projektów dziennie, robiłem jeden, góra dwa (jak każdy tutaj, więc pogaduchom na kawie nie ma końca). Wywalczyłem sobie system premiowy od projektu (stówka brutto) i teraz muszę się sam hamować żeby nie przekraczać 200-300% "normy", bo się będę musiał tłumaczyć czemu wcześniej się tak obijałem



Po pierwsze, jesteś nieuczciwym pracownikiem skoro stać cię na więcej a robisz specjalnie i umyślnie mniej i gorzej bo się boisz nowych wyzwań.
Po drugie, skoro twój pracodawca nie potrafi zarządzać zasobami ludzkimi, jest oderwany od rzeczywistości i nie może sobie wyobrazić że człowiek to nie maszyna, że każdy może mieć i gorszy i lepszy dzień i jeszcze spodziewasz się po nim że będzie karał za wydajność to po co tam pracujesz? jeśli rzeczywiście jesteś tak dobry jak piszesz to przyjmą cię wszędzie z opie**oleniem pęta.
A jeśli boisz się że nie znajdziesz nic lepszego, na lepszych warunkach etc. to znaczy że nie jesteś wcale tak dobry jak piszesz albo jesteś dobry lecz nie masz jaj.

Salieri16000 napisał/a:

To mi wygląda na zwolnienie dyscyplinarne



A mi to wygląda na obóz pracy w Meksyku i handel ludźmi.

exhuman

2019-06-17, 16:58
Taa jak on naj***ny :mrgreen:

czarnyrlz

2019-06-17, 17:03
@up up up up up

Przecież to złodziej dałny

nowynick

2019-06-17, 22:35
krasnal_hałabała napisał/a:

Po pierwsze, jesteś nieuczciwym pracownikiem skoro stać cię na więcej a robisz specjalnie i umyślnie mniej i gorzej bo się boisz nowych wyzwań.
Po drugie, skoro twój pracodawca nie potrafi zarządzać zasobami ludzkimi, jest oderwany od rzeczywistości i nie może sobie wyobrazić że człowiek to nie maszyna, że każdy może mieć i gorszy i lepszy dzień i jeszcze spodziewasz się po nim że będzie karał za wydajność to po co tam pracujesz? jeśli rzeczywiście jesteś tak dobry jak piszesz to przyjmą cię wszędzie z opie**oleniem pęta.
A jeśli boisz się że nie znajdziesz nic lepszego, na lepszych warunkach etc. to znaczy że nie jesteś wcale tak dobry jak piszesz albo jesteś dobry lecz nie masz jaj.
A mi to wygląda na obóz pracy w Meksyku i handel ludźmi.



Czasem szukam. Oferują maks 7-8 brutto. To już wolę mieć niewiele więcej i czas na Sadola

longlong7

2019-06-18, 08:24
nowynick napisał/a:

jestem w stanie obrobić 10 projektów dziennie, robiłem jeden, góra dwa (jak każdy tutaj, więc pogaduchom na kawie nie ma końca). Wywalczyłem sobie system premiowy od projektu (stówka brutto) i teraz muszę się sam hamować żeby nie przekraczać 200-300% "normy", bo się będę musiał tłumaczyć czemu wcześniej się tak obijałem


no chłopie zasługujesz na pochwale, a teraz wracaj do pracy

krasnal_hałabała

2019-06-18, 13:14
nowynick napisał/a:

Czasem szukam. Oferują maks 7-8 brutto. To już wolę mieć niewiele więcej i czas na Sadola



Ile godzin dziennie tyrasz? W sensie, ile godzin zajmuje ci zrobienie tych 10 projektów?