18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Motywacja dla sportowca...

WiktorS • 2013-01-22, 23:56
... i nie tylko! :sparta:


maxvolumePL

2013-01-23, 00:29
Dzięki za wrzutę, potrzebowałem tego.

bartnik1

2013-01-23, 03:23
taa a gdzies w połowie USPostal zapieprza na koksie...

WiktorS

2013-01-23, 10:55
bartnik1 napisał/a:

taa a gdzies w połowie USPostal zapieprza na koksie...



Przeoczyłeś Lance'a Armstrong'a. Jak mogłeś! :shock: :gilotyna:

kysiokysio

2013-01-23, 13:37
Dzięki piwo za przypomnienie jak bardzo mi się nie chce ;)

ritu4l

2013-01-23, 18:07
WiktorS napisał/a:



Przeoczyłeś Lance'a Armstrong'a. Jak mogłeś! :shock: :gilotyna:



Myślisz, że koks to wszystko? Zrób sobie cykl i zobaczymy, czy to cokolwiek w tobie zmieni. Bez treningów do upadłego, wielkiego zawzięcia i pasji ch*j ci po sterydach.


Ogólnie dobra gadka motywacyjna, niektórym jest to bardzo potrzebne. W sprzedaży jest mnóstwo nagrań takich "Nauczycieli życiowych" w typie "Yes you can!".

swiechu

2013-01-23, 18:08
oglądnąłem do dupstepa

Proximate

2013-01-23, 18:20
Piękny motywator, aż chce mi się iść szukać roboty na nocki :P
Ale jednak nie jutro wstanę i będę nak***iał w gry jak zawsze, bo na nic więcej mnie nie stać.

Tak na serio polecam jeszcze motywator Arniego, pewnie gdzieś na sadolu go znajdziecie.

ConorBro

2013-01-23, 18:24
Można by prosić o link do downloadu lub do źródła? :P

muraaas

2013-01-23, 18:53
Akurat epojady nie są najlepszym przykładem. Lepiej działają filmy typu "Peaople are awsome..."

Doomik

2013-01-23, 19:01
ee ch*j tam. Wszystko i tak masz w głowie, a pie**olety w stylu "idź do celu, pod prąd" bla bla bla jakoś nigdy nie dawały mi rady. Może innym dają, nie wiem. Znam swój organizm na tyle, że wiem, iż nie potrzebuje on głosu pie**oloącego dziada, tylko dobrej muzy i mojego własnego nastawienia, którego na pewno nie zmienią filmiki z YT, o.

Pizkes

2013-01-23, 19:43
Wszystko zaczyna się w głowie. Bez silnej psychiki, bez woli walki i nieludzkiego uporu nie osiągniesz nic.

Wiem, że to raczej słaby przykład, bo "Batman: Początek" nie jest może najambitniejszym filmem, ale padło tam jedno zdanie, którego geniuszu nie są pewnie świadomi sami scenarzyści. Mianowicie: "Trening jest niczym... liczy się wola". I to jest prawda. Wysportowane ciało jest tylko fizyczną manifestacją silnego umysłu.

Wiem coś o tym, bo przeszedłem przez ogromny wysiłek... udało mi się zrzucić 30 kg i nie osiągnąłbym tego, gdyby nie codzienna automotywacja. Każdy musi znaleźć sposób, który na niego działa. Ja już swoje wypracowałem :D

JA...........or

2013-01-23, 19:50
Tak ,generalnie zrob wszystko co w Twojej mocy a gosc wezmie koksa i cie wytyma